Éljenek az állatok !

Állatvédelelm, akciók, tüntetések - Állatkinzás, állatok jogai - Vegetáriánus állatetetés

HozzászólásSzerző: ata » 2007. márc. 8., csüt. 5:17

http://www.fuggetlen.hu/article.php?sid ... ed&order=1

Véleményem: senkit, semmit nem lehet a végletekig kihasználni.
Minden megbosszulja magát. Minden nap megdöbbent az emberek önzése, szűklátókörűsége. S a végén a hatalmasra nyílt, csodálkozó szem, széttárt kar, amikor szembetalálkoznak a természet válaszával.
Néha eszembe jut "úgy kell nektek". Aztán észbekapok, hogy én is egy hajóban ülök velük. És hiába nem evezek, együtt süllyedünk majd el.
Avatar
ata
Írogat
 
Hsz: 170
Csatlakozott: 2006. feb. 8., szer. 1:00
Tartózkodási hely: Toronto, Kanada


HozzászólásSzerző: Gega23 » 2007. márc. 9., pén. 23:51

Adózók figyelem!

Március 12-én kell a munkáltatóknak továbbítaniuk az adóbevallásokat, és
velük együtt az 1 %-ra vonatkozó rendelkezéseket. Kérjük, szóljatok
barátaitoknak, ismerősöknek, terjesszétek, hogy még fel lehet ajánlani
az adó 1%-át a Fauna Egyesületnek. Kitöltött ajánlószelvény a
http://www.fauna.hu oldaon!
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2007. dec. 9., vas. 11:59

két linket találtam

http://allatidezetek.blogter.hu/?post_id=66080

itt állatvédős idézetek találhatóak

http://allati.virtus.hu/?id=detailed_article&aid=33521

itt pedig az ember és a kisállatok kapcsolatáról eg yírás
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: baraka » 2007. dec. 10., hétf. 13:29

Kedves Állatbarát!


Kérlek segítsd munkánkat azzal, hogy megvásárolod a Mancs-Rancs Állatmentő Alapítvány által kiadott asztali naptárt, melynek ára 1600 Ft/db. Vásárlásoddal egy kutyusunk közel egy heti élelmét tudod biztosítani. A naptárban már örökbe adott, boldog kutyusok vannak a gazdáikkal lefotózva. Nekik már sikerült otthonra lelniük, Te segíthetsz abban, hogy további rászorultakon segíthessünk. Munkánkról a www.mancsrancs.hu oldalon tájékozódhatsz. Nem szeretnénk, ha kétséged lenne, hogy nem az adott célra fordítjuk adományod, ezért ha bármi kérdésed van, kérlek írjál és mi szívesen válaszolunk.

A rendeléshez elég megadni a neved, darabszámot, postázási címet és mi 10 napon belül elküldjük a naptárt. A naptárral együtt egy sárga csekket, amin kérjük befizetni a naptár árát.

Örülnénk, ha ajánlanád ezt a támogatási lehetőséget ismerőseidnek, kollegáidnak is.

Így együtt még több állatot menthetünk meg.

Köszönjük Neked!



Hálával:

Sterk Éva

06-303119701
Avatar
baraka
Írogat
 
Hsz: 164
Csatlakozott: 2006. máj. 29., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2007. dec. 21., pén. 21:17

Ma kaptam a hirt.

Kedves Bálnavédők!

Óriási hírünk van számotokra: Japán bejelentette, hogy nem fog hosszúszárnyú bálnákra vadászni az idei szezonban!!

Ez fantasztikus eredmény, köszönjük mindenkinek a segítséget!!

A harc azonban folytatódik: egyelőre csak a hosszúszárnyúak vannak biztonságban, a többi faj még mindig veszélyben!
Továbbra is várjuk segítségeteket, hisz nélkületek nem sikerült volna ilyen hatalmas nyomást gyakorolni a japán kormányra!

Ezúton is szeretnék mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt és sikeres Új Évet kívánni a Greenpeace csapat nevében.

Hosszúszárnyú üdvözlettel:

Greenpeace
:oops: :wink:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2007. dec. 22., szomb. 0:32

Én is megkaptam.
Ez egy nagyon jó hír, ha nem is teljes, de részsiker. :)

nawesh írta:Ma kaptam a hirt.

Kedves Bálnavédők!

Óriási hírünk van számotokra: Japán bejelentette, hogy nem fog hosszúszárnyú bálnákra vadászni az idei szezonban!!

Ez fantasztikus eredmény, köszönjük mindenkinek a segítséget!!

A harc azonban folytatódik: egyelőre csak a hosszúszárnyúak vannak biztonságban, a többi faj még mindig veszélyben!
Továbbra is várjuk segítségeteket, hisz nélkületek nem sikerült volna ilyen hatalmas nyomást gyakorolni a japán kormányra!

Ezúton is szeretnék mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt és sikeres Új Évet kívánni a Greenpeace csapat nevében.

Hosszúszárnyú üdvözlettel:

Greenpeace
:oops: :wink:
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2008. jan. 26., szomb. 18:36

pókhálós kérdésre válasz: Kovács Ákos nem vegetáriánus, válaszolta meg levélben... 8O :? :!: :?:
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: nawesh » 2008. jan. 26., szomb. 23:18

reméljük, majd egyszer az lesz :lol:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

Előző

Vissza: Állati jogok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron