Szexualitás

Családi reakciók, vegetáriánus párválasztás, anyaság, babázás, gyermeknevelés

HozzászólásSzerző: nawesh » 2008. máj. 27., kedd 0:37

hűha :oops: :wink: :idea:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged


HozzászólásSzerző: fzsjulian » 2008. máj. 30., pén. 6:21

Bió-cseresznye és a benne lévő bió-kukac ! ...
Tegnap már izlelgettem ... Csodás eledel ...
Apróbb állatok és nedvek minden növényi táplálékban lehet ...
De ettől ne legyél kétségbe esve ...
100% tisztaságú növényi táplálék szinte lehetetlen ...
Embei nedvek - Élvezze mindenki ahogy ... cser-kukac szindróma...
Mindentől függetlenül az emberi természetes táplálékláncban apróbb rovarok-lárvák szerepelhetnek !
Tovább egy veg-barátom alkalmanként eszik állati dolgokat !
Ettől Ő még az marad , aki ...
Avatar
fzsjulian
Inkább olvas
 
Hsz: 16
Csatlakozott: 2008. máj. 11., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2008. máj. 30., pén. 9:10

Jól írsz juliánusz barát..
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2008. jún. 5., csüt. 11:14

Pl. a dohány hiába növény... nem ízletes semelyik nedvben oldódva.. hiába guszusos a gyümölcs, a virág látszatra, ha rossz az íze, többet nem kérek belőle.. Ízről is-merszik meg a gyümölcs. ;) :*
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: raspberry » 2008. okt. 30., csüt. 10:18

....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára raspberry 2009. feb. 6., pén. 12:27-kor.
raspberry
Néha írogat
 
Hsz: 21
Csatlakozott: 2008. jún. 9., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: ntkv24 » 2008. okt. 30., csüt. 14:20

huh, hát én nem akarlak elkeseríteni, de Te mennyire ismered azt a fiút? valószínűleg átvágott és kihasznált Téged. "ha nem fekszem le vele akkor átestem a próbán ha igen, akkor soha többé nem akar látni" ilyet még nem hallottam, de nem rossz szöveg...:( ha Te is tetszenél neki, akkor nem használna ki. ha tetszenél neki, akkor mikor azt mondtad neki, hogy csak átölelni akarod és simogatni, akkor ő ezt megérti és nem folytatja a dolgot, hanem átölel. ha akarna valami komolyabbat, akkor nem csinál fel, mint egy gép. ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem szépen felültettek Téged:((((
viszont éppenhogy add fel, mert ha folytatod, talán még 1-2-szer kihasznál a gyerek, aztán eltűnik szépen, Te meg nagyon rosszul fogod érezni magad, még sok-sok idő múlva is. lehet találni jó embereket is, hidd el, ne lovald bele magad egy olyan álomba, hogy CSAK VELE lehetséges leélni az életed. kitartás Raspberry és ne hagyd magad kihasználni!!!
Avatar
ntkv24
Néha írogat
 
Hsz: 20
Csatlakozott: 2008. aug. 28., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2008. okt. 30., csüt. 16:54

Hello raspberry,

mindenekelőtt próbálj meg tiszta fejjel gondolkodni, hogy pontosan mi történt és milyen volt a kapcsolatotok. Ez talán segít felnyitni a rózsaszín ködfelhőt.

Attól tartok azomban, hogy ha valaki zsarol egy kapcsolatban, attól sok jót ne várj és szerintem már a múltban se bánt veled jól ez a srác.

Jobat érdemelsz. Fel a fejjel!


Üdv., Gábor
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: raspberry » 2008. okt. 31., pén. 21:34

rendesek vagytok, hogy segítetek...most olyan helyzetben vagyok amikor mindenki tanácsa jólesik. még nem tudom hogy fogok tenni..elég káosz az egész..de gondolkodom sokat.
:roll:


köszönöm Nektek!
raspberry
Néha írogat
 
Hsz: 21
Csatlakozott: 2008. jún. 9., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: syzygy » 2008. nov. 1., szomb. 20:50

Hmm, a gondolkodás vajon jó vagy rossz egy reménytelen helyzetben? ... A hosszútávról nem igazán tudok nyilatkozni, de rövidtávon tuti, hogy baromira fáj és csak egyre nehezebb a dolgokat elviselni, és szembesülni a kegyetlen valósággal. Valaki erősítsen meg, hogy később ez megtérül és megéri és jó lesz minden........
:oops:
Avatar
syzygy
Írogat
 
Hsz: 92
Csatlakozott: 2006. márc. 25., szomb. 1:00

HozzászólásSzerző: raspberry » 2008. nov. 1., szomb. 23:51

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára raspberry 2009. feb. 6., pén. 12:26-kor.
raspberry
Néha írogat
 
Hsz: 21
Csatlakozott: 2008. jún. 9., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2008. nov. 3., hétf. 11:51

Örülök raspberry hogy túl vagy rajta. Meglásd hamarosan bekopogtat az új szerelem :)
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Norci » 2008. nov. 4., kedd 9:52

syzygy írta:Hmm, a gondolkodás vajon jó vagy rossz egy reménytelen helyzetben? ... A hosszútávról nem igazán tudok nyilatkozni, de rövidtávon tuti, hogy baromira fáj és csak egyre nehezebb a dolgokat elviselni, és szembesülni a kegyetlen valósággal. Valaki erősítsen meg, hogy később ez megtérül és megéri és jó lesz minden........
:oops:


tényleg fájdalmas a szembenézés, de hosszú távon mindenképpen megéri az én tapasztalataim szerint :D ki kell értékelni, tanulni belőle és legközelebb másként csinálni. nekem ez eddig még mindig bejött. és pozitívan hozzáállni a jövőhöz, nem továbbvinni a sérülést, talán ez a legfontosabb. ne tüskéink legyenek, hanem szeretetünk :-)
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

Előző

Vissza: Vegi család, gyerekek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron