Peter Young- ALF állatkiszabaditó

Állatvédelelm, akciók, tüntetések - Állatkinzás, állatok jogai - Vegetáriánus állatetetés

Peter Young- ALF

HozzászólásSzerző: parika » 2006. ápr. 1., szomb. 3:50

http://www.supportpeter.com/index.htm

probáltam leforitani....sorry, a hibákért, de azért a lényeget lehet érteni :)

kijelentés/vallomás
"Ez most a megbánás idöpontja, amikor a tettes megbánhatja büntetteit.
Ezt szeretném most tenni, mert sokmindent bánok. Ma azért állok itt, mert részt vettem ALF-Akciókon 6 szörmefarmon Ohio-ban. Bánom, hogy csak ez a 6 szörmefarm volt.
Ma azért is vagyok itt a biróság elött, mert 8000 nercet kiszabaditottam ezeknek a farmoknak a fogságából. Sajnálom, hogy csak 8000 nerc volt.
Két szörmefarm, ebböl a 6 ból, tönkrement. Sajnálom, hogy csak kettö ment tönkre.
Mindennél jobban sajnálom, hogy visszafogtam magam, mert mindegy, hogy milyen magas volt a kár, amit ezen a 6 farmon okoztunk-mert ha ezek közül még valamelyik áll, és ha csak egyetlen egy állat vissza is maradt, akkor ez nem volt elég.

A bezárásom alkalmával nem szeretnék kegyelemért könyöröni vagy a biróság lelkiismeretére apellálni, mert tudom, ha ennek a rendszernek lenne lelkiismerete, akkor nem én ülnék most itt, hanem minden hentes, állatkisérleltekkel foglalkozó, szörmefarm tulajdonos ezen a földön.
Ugyanugy, mint ahogy most a biroság nem fog engem meghajolva látni, azért, mert a lelkiismeretem szerint cselekedtem, ugyanugy nem fogom magam megaláztatni az itt ülö farmosok elött. A farmosoknak, akiknek a ketreceit 1997-ben meglátogattam, azt mondom: számomra nagy élményt és örömöt okozott hozzátok betörni, és kiszabaditani azokat a nerceket, akiket ti bezártatok. A válaszom itt a biróságon ezeknek az állatoknak szól, nem nektek. Örökké az fejemben az emlékeim között fogom megtartani ezeknek az éjszakáknak az megmozditó élményeit. És mindazoknak a szörmefarmosoknak, vagy más állatkizsákmányoloknak akik szavaimat olvasni fogják és a sorsomon örvendeznek, mindezeknek egyvalamit szeretnék még mondani: mi többet anyagi csödbe kényszeritettünk közülletek, mint nektek sikerült közülünk lecsukatni. Ne felejtsétek ezt el!
Köszönöm mindenkinek, akik most itt vannak a biróságon és támoatnak. Az utolsó kivánságom az, hogy mindenki közülletek ma éjjel menjel el egy közeli szörmefarmra, tiporja le a keritést és nyissa ki minden egyes ketrec ajtaját!
Ez minden. “

Peter Young

(két évre lecsukták, mert 8000 szerencsétlen állatot kiszabaditott és mert a "barátja" elárulta)

Kép
Kép
Kép

STATEMENTS

11.17.05 - Peter's Statement to the Court
The following is Peter Young's statement to the court at his sentencing on November 8th, 2005. As Peter did a large amount of improvisation, the below text is not a verbatim record, but an approximate account based on his notes and the memory of supporters in the courtroom.

This is the customary time when the defendant expresses regret for the crimes they committed, so let me do that because I am not without my regrets. I am here today to be sentenced for my participation in releasing mink from 6 fur farms. I regret it was only 6. I'm also here today to be sentenced for my participation in the freeing of 8,000 mink from those farms. I regret it was only 8,000. It is my understanding of those 6 farms, only 2 of them have since shut down. I regret it was only 2.

More than anything, I regret my restraint, because whatever damage we did to those businesses, if those farms were left standing, and if one animal was left behind, then it wasn't enough.

I don't wish to validate this proceeding by begging for mercy or appealing to the conscience of the court, because I know if this system had a conscience I would not be here, and in my place would be all the butchers, vivisectors, and fur farmers of the world.

Just as I will remain unbowed before this court- who would see me imprisoned for an act of conscience- I will also deny the fur farmers in the room the pleasure of seeing me bow down before them. To those people here whose sheds I may have visited in 1997, let me tell you directly for the first time, it was a pleasure to raid your farms, and to free those animals you held captive. It is to those animals I answer to, not you or this court. I will forever mark those nights on your property as the most rewarding experience of my life.

And to those farmers or other savages who may read my words in the future and smile at my fate, just remember: We have put more of you in bankruptcy than you have put liberators in prison. Don't forget that.

Let me thank everyone in the courtroom who came to support me today. It is my last wish before prison that each of you drive to a nearby fur farm tonight, tear down its fence and open every cage.

That's all.
Avatar
parika
Törzsvendég
 
Hsz: 387
Csatlakozott: 2005. márc. 17., csüt. 1:00


HozzászólásSzerző: a1734fgq » 2007. okt. 26., pén. 20:31

Éljen Peter! Támogassuk Hőseinket!
Avatar
a1734fgq
Néha írogat
 
Hsz: 37
Csatlakozott: 2007. okt. 5., pén. 0:00

HozzászólásSzerző: ancsapancsa » 2007. nov. 28., szer. 1:14

Fantasztikus ember,és fantasztikus az egész csapatuk!
Avatar
ancsapancsa
Írogat
 
Hsz: 69
Csatlakozott: 2006. aug. 26., szomb. 0:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2007. nov. 29., csüt. 10:49

Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár


Vissza: Állati jogok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron