vegaság rossz?

Más lapokról származó vegetarianizmussal foglalkozó cikkek és írások

vegaság rossz?

HozzászólásSzerző: syzygy » 2006. szept. 4., hétf. 22:25

Újabb cikk a 'vegaság rossz' témakörből, újabb szemellenzős dokival, "ádáz vegetáriánus szülőkkel" és szabadon értelmezett "alhimszával" a főszerepben. (akkor van felhimsza is? :) )
http://www.dunantulinaplo.hu/index.php? ... 5&c=539539
Avatar
syzygy
Írogat
 
Hsz: 92
Csatlakozott: 2006. márc. 25., szomb. 1:00


HozzászólásSzerző: nawesh » 2006. szept. 4., hétf. 22:31

Borzalmas. Elképzelem a gyűjtögető-vadászó Olasz doktort.

:? No meg a szemivegetáriusok? Mi ez, fából vaskarika?

S eg yjógaoktatónak illene tudnia, hogy nem csak azért nem esznek a jógagyakorlók tojást, mert hogy esetleg csírát tartalmaz :cry:

én is eg yádáz vegetárius szülő vagyok, aki előírja az óvónőnek,hogy mit adhat a gyerekének :!: :idea: :twisted:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Norci » 2006. szept. 5., kedd 9:48

ez milyen durva!!! és az ilyen orvosoknak hisznek az emberek...

de legalább nem mondja a cikk, hogy csak a húsban találhatóak meg eszenciális aminosavak...! már ez is haladás! eddig "úgy tudtuk", hogy emiatt a hús nélkülözhetetlen. most már legalább bevallják - bár burkoltan -, hogy a növényekben is benne van minden, ami kell nekünk. ott van a sorok közt elbújtatva, csak kár, hogy az emberek nagy része nem olvas a sorok közt :?

azért kiváncsi lennék, hogy milyen kutatási vagy egyéb eredményekre alapozva mondják, hogy fejlődési rendellenesség alakul ki a vegán babáknál, nőknél, stb. milyen hiánybetegségekről beszélnek, és ezt mi támasztja alá??? azt sejtem, hogy életükben nem láttak még ilyen embert, csak a sztereotipiáikat hajtogatják. eszerint már rég nem kéne élnünk, mégis élünk valahogy... biztos éjszaka kilopom a hűtőből a tejet, tojást, és emiatt vagyok még egészséges :D
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00


Vissza: Lapajánló

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég

cron