80/10/10

80 százalék egyszerű szénhidrát (vagyis gyümölcsök, főleg édesek), 10 százalék zsír és 10 százalék fehérje

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: beorn » 2018. márc. 2., pén. 20:35

Sziasztok!

Újra itt. Az első kudarcba fulladt kísérlet után. A második nem fog. :)
beorn
Inkább olvas
 
Hsz: 10
Csatlakozott: 2015. márc. 2., hétf. 10:35


Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: Stoner » 2018. márc. 3., szomb. 17:16

Szia Laci!
Évekkel ezelőtt vadból szettem a vízitormát, és tettem a forrásvizes medencébe egy sűrű szemű hálós rekeszbe. Ott szépen elszaporodott. Jó sokáig fogyasztottuk, aztán valahogyan leálltunk vele. A szomszédban egy család biotermesztésbe fogott. Azelőtt a porcsint mázsaszámra irtották, alig tudtam megmenteni magunknak a reggel lébe. Ma már termesztik. Kilója 4000 Ft!
Egyébként nem lehet véletlen, hogy benéztem ide. Örülök, hogy még itt vagy! Sokan eltűntek az éji homályban... Pláne érdekes, hogy Te, akit állandóan győzködni kellett - meg ne sértődj ezért - mégis te vagy itt, és a többieket elfújta a szél..
Stoner
Grafomán
 
Hsz: 1218
Csatlakozott: 2005. jan. 7., pén. 1:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: borcsok1 » 2018. márc. 21., szer. 15:58

Gabi bá Én mindig veletek vagyok,csak keresgélem azt amit lehet nem is kéne:) Amúgy engem érdekelne megkérdezed Budapestre is szállítanak vagy hogy lehet hozzá jutni.Nem nagyon van időm termeszgetni inkább venném mázsaszámra,minden vadzöld,zöld,érdekelne.Én biztos vagyok benne ebbe pénz is lenne,biopiacon sem láttam még vadzöldeket senkit árulni,többet érnek mint az összes árú egyben.

Más anno mondtam sokaknak van egy növény ami majdnem többet tud mint az össze többis együtt,tényleg először találd ki melyikre gondolok,utána leírom a továbbiakat!:)
Avatar
borcsok1
Grafomán
 
Hsz: 617
Csatlakozott: 2010. okt. 18., hétf. 0:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: Stoner » 2018. ápr. 29., vas. 18:53

Szia Laci!
Biztosan a gyermekláncfű. Ha nem, akkor te mondd meg. Van még tippem az útifűre is, de ezeket, meg podagrafüvet, kerek repkényt, vadszőlőlevelet, vad ruccolát, cickafarkat, katánglevelet, és majd az eperfa levelét, mindenféle mentalevelet (lómenta) és virágot, virágkezdeményt, meg ehető virágokat (lucernavirág) stb. A vízitorma inkább a salátába jó. De jó még a tormalevél , vagy tormavirág is. A kakukkfüvet, bazsalikomot mindig teszünk a salátánkba.
Stoner
Grafomán
 
Hsz: 1218
Csatlakozott: 2005. jan. 7., pén. 1:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: borcsok1 » 2018. máj. 8., kedd 22:07

Vesztettél Gabi bá bár kicsit félreérthető volt,de nem azonnal ehetőre gondoltam:)Kender a nyerő nem is kérdés,a vizitormát magába eszem mert vettem vagy 10 palántát és elültettem a kiskertbe,talán a fodros kel említhető egy lapon,sajnos a vadnövényekről nincs ennyire átfogó tanulmány még,de majd Te megírod Gabi bá:)

PS:Úgy innék nálad egy koktélt az összes vadnövényből de tényleg:)
Avatar
borcsok1
Grafomán
 
Hsz: 617
Csatlakozott: 2010. okt. 18., hétf. 0:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: Stoner » 2018. jún. 10., vas. 6:54

Szia Laci!
Azt hallottam, hogy a kenderből lehet jó falat készíteni a házadnak... De mit lehet megenni belőle, anélkül, hogy a falnak mennél??Egyébként egészen lehetetlen helyeken taáltam kendert.. Nem én ültettem oda, az biztos.. Ha erre jársz, szívesen megkínállak.
Stoner
Grafomán
 
Hsz: 1218
Csatlakozott: 2005. jan. 7., pén. 1:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: borcsok1 » 2018. júl. 19., csüt. 22:20

Gabi bá a kendernek nincs párja kis túlzással a többi növény együtt nem tud annyit mint ez,10 éve mondogatom már:

https://orvosikannabisz.com/cbd/tenyek-a-cbd-rol/
Avatar
borcsok1
Grafomán
 
Hsz: 617
Csatlakozott: 2010. okt. 18., hétf. 0:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: Arctic » 2018. szept. 12., szer. 16:18

Má' megint itt a léhűtő főttevő.. :D

Kb két éve írtam ide, 4 oldallal visszább. Változásról nem tudok beszámolni, minden ugyanaz. Így hát továbbra sem hinném, hogy fontos és hasznos a nyersezés. :roll:
Persze hobbinak érdekes lehet, csak fárasztó. A sok gyötrelem, hogy mennyi mindenre kell odafigyelni, mennyi mindent kell erőszakkal megvonni magunktól, ami jól esne..

Visszapörgettem azt a 4 oldalt, látom, nagy a pangás. A sok korai emberből szinte mind eltűnt (kivéve, akiknek már hozzánőtt az énképükhöz a nyersezés, és az elveiket (~önmagukat) nem bírják feladni - pedig micsoda rabság minden eszme..), bizonyára lett jobb elfoglaltságuk is, mintsem ilyen szélsőséges vonalat tartani. Kár, hogy nem írták meg azóta, mi-hogy-miért történt..

Üdv a pokolból, a halálos ételek mezsgyéjéről! :)

..szaladok, mert közben sül a palacsinta és odaég 8O
Avatar
Arctic
Grafomán
 
Hsz: 733
Csatlakozott: 2009. márc. 30., hétf. 0:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: Stoner » 2018. dec. 1., szomb. 9:12

Kedves Arctic!
Itt vagyok, ha kellek.
Ha te is 72 felé rohansz, meglátod, hogy nem ártott volna megérteni, elfogadni valamit. Nincs más út, ezt te is nagyon jól tudod. Persze, nem árt megismerni a saját testedet, és tágítani az elmédet. Nem fordítva!
Stoner
Grafomán
 
Hsz: 1218
Csatlakozott: 2005. jan. 7., pén. 1:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: Arctic » 2018. dec. 1., szomb. 11:31

Mindig van más út. Egyébiránt minden út tökéletlen és viszonylagos.
A test az test, ami bizonyos szinten fontos, egy más szinten meg porszem csupán. Nézőpont kérdése. Nézőpontisággal viszont csak a viszonylagosság határain belül maradhatunk. A 72-vel is. Lépj tovább.
Avatar
Arctic
Grafomán
 
Hsz: 733
Csatlakozott: 2009. márc. 30., hétf. 0:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: Stoner » 2019. jan. 12., szomb. 10:17

Szia Arctic!
Majd, ha te is 72 leszel, ha.. megkérdezem, merre jársz, ha saját lábadon tennéd...
Stoner
Grafomán
 
Hsz: 1218
Csatlakozott: 2005. jan. 7., pén. 1:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: beorn » 2019. márc. 27., szer. 19:59

Sziasztok! Rég jártam erre.
Teszek egy kis helyzetjelentést.
Túl vagyok a kötelező olvasmányokon, és jó ideje nagyrészt nyers növényi étrenden alapuló táplálkozást folytatok, alacsony zsír- és fehérjetartalommal.
Viszont lenne egy-két kérdésem azokhoz, akik még aktívan gyakorolnak.
Mennyi zöldséget fogyasztotok? Nektek bejött hogy 90 százalék tegye ki a napi gyümölcsfogyasztást? Illetve, nehezen tudom elképzelni az életem "egyéb" zöldségek nélkül, van egyáltalán ennek élettani haszna?
beorn
Inkább olvas
 
Hsz: 10
Csatlakozott: 2015. márc. 2., hétf. 10:35

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2021. dec. 7., kedd 14:48

Egyetek mindent ami jol esik, csak bio legyen a finom kaja. Homoktovist igyatok, es vakcinat ne kerj...
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2021. dec. 7., kedd 14:59

Szia Arctic.....csak biot eszem...es mindent mertekkel, igy is lugos a testem...kovid nemfog rajtam...Homoktovis egy Isteni manna...eszt iszom vizzel.
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: AngelZsu » 2021. dec. 7., kedd 15:43

smanag írta:Semmilyen fog és hajhullás nincs a nyers, helyes (811), testbiológiai étrenden. Nemhogy nincs, de ez adja a legerősebb, eszményien szervesült, magas magnetikus és energiavezetésű (vibrant ) sejt és szövetállományt. És hogy miért? Mert csordultig ellátja a sejteket nyers, valóban felhasználható, ideális arányú, és mindent magába foglaló (tápegész) élelmiszercsomaggal. Ennél jobban képtelenség és esztelenség étkezni.
A 811 minden lehetséges táplálkozást magasan megver és olyan életminőséget ad, aminél NINCS JOBB!!!!!!!!!!!!!!!

Aki nem hiszi, járjon bizony utána!!!!

Nem dumálgatni kell, hanem cselekedni sopánkodás nélkül. Bele kell tenni becsületesen 3-5 évet, de nem immel ámmal, hanem tisztán, igazul, épületesen, és profiságra törekedve. Ki kell nyilatkoztatni, és mellé kell állni a nyers igazságnak, annak, hogy nem kellenek a főttek, nem kellenek a testidegenek, és csak a saját testbiológiai ételeinken megélni.
Vehetjük a sok tisztátalan és tüneti elodázásban hívő kütyüt, kúrát, diétát stb., stb.
A TISZTA, sohasem volt oki út, az az add ide nekem a KIZÁRÓLAG 811-et, és minden más NEM LÉTEZIK elvet, mert ez visz a legmesszebbre, mégpedig rakéta sebességgel.

Ha szétfeszülünk a bánattól, mert valami hőkezelt vagy testidegen "szarra" vágyunk, akkor is inkább zabáljuk tele magunkat uborkával, meg mondjuk napraforgó csírával, vagy mindegy hogy mivel csak nyers legyen és zöldség vagy gyümi, vagy olajos mag és csírák, mert aki a szájához emel
BÁRMILYEN, MONDOM BÁRMILYEN hőkezelt szart vagy testidegen szart, AZ MEGMÉRGEZTE MAGÁT abban a minutumban miután lenyelte.
Hogy ne vicceljek már, ez nem ilyen komoly. Már miért viccelnék, ez pedig véresen komoly. Szervrendszerébe olyan anyagot vitt be, ami nem oda való, ami ELRONTJA a finom testműködését, megszennyezi a vérét, eltömi a finom érhálózatot, bennreked atombomba módjára, és zavart ad a rendszernek.
Ja, hogy azért teszem, mert finom? Az kevés sajna. Arra kell gondolni, hogy most adtam egy pofont a testemnek ezzel a finom szarsággal, megmérgeztem a testemet, és HÁTRÉBB kerültem a vibrantság felé menő úton. Ha sokszor csinálom ezt, akkor a vonat kisiklik, és a szerelvény lekerül a pályáról, végleg kirekesztem magam a paradicsomhoz vezető útról.

Ami nem testbiológiai nyers étel, az nem való a testbe, aki fél ezektől az jól teszi, aki megijed ezektől az igyekszik elkerülni ezeket.
A dolog években mérődik, a tiszta, nyers, testbiológiai táplálkozás, a rendezett, kiegyensúlyozott, mindig és mindig tökéletes táplálék bevitel előtt pedig a hullazabáló test csökevénye idővel szétesik és olyan acélos test épül, olyan óramű működéssel, ami nem ismer se betegséget, se pöfékelő testműködést.
Az élet egyéni választás kérdése. Én a magnetikus testet céloztam, mert tudom, hogy annak eléréséhez a 811 a kulcs, és szikla szilárdan meg vagyok arról győződve, hogy minden más életminőség és testműködés az alacsonyabb rendű. A mindenevő test működése, meg egyenesen lószar egy vibrant, sok éve 811-es nyerseken megépült 100% ban szervesült testhez képest.

Aki nem hiszi, járjon bizony utána!!!!
De csinálja 3-5 évig becsületesen és kitartóan!!!!!!!!!!!!!




Minden más meg csak felesleges szúcséplés és délibáb miértek keresése......
Ha ha ha, la,la,la. Csuvi - csavesz. Bla, bla bla.

Vibrant rakéta, ezt kapd ki!

Elnézést az obszcén szavakért, direkt volt!



VE.
Bő, változatos gyümi és zöld.
:D

Smanag...Ivan...lattalak par eve...furcsan neztel ki...hajhullas ehgyomorra pld narancs eves nem okes...59 evesen nekem rengteg hajam van. ......Ivan a sok ha ha haaaa mi ert van? En tudom......
Avatar
AngelZsu
Grafomán
 
Hsz: 743
Csatlakozott: 2009. aug. 4., kedd 0:00

Előző

Vissza: 80/10/10

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég

cron