Hajdina kenyér

Hajdina kenyér

HozzászólásSzerző: Gitta » 2011. márc. 24., csüt. 10:06

Felszolgálási idő: 10 perc
Elkészítési idő: 10 perc
Főzési idő: 12 óra szárítás
Kategória: Kenyérfélék
Fajtája: nyers-étel


Kép

Bemutatás


Ezt a nyers kenyeret most próbáltam ki, és annyira jól sikerült, hogy rögtön meg kellett ismételni. Ez itt nem az eredeti recept magyar fordítása, hanem annak egy saját készítésű változata.

 

 
Hozzávalók
1,5 csésze hajdina3 evőkanál oliva olaj2 evőkanál szárított paradicsom1 cukkíni1 alma1 fej vöröshagyma1 kis csokor petrezselyemKevés víz½ - 1 csésze őrölt lenmag
Elkészítés módja
A hajdinát és a szárított paradicsomot előző este beáztatjuk.  A cukkínit, almát, vöröshagymát apróra vágjuk. Ha sós a szárított paradicsom, és a kenyeret só nélkülire szeretnénk készíteni, akkor az áztató vizet leöntjük (én ezt tettem). Ha nem zavar a só, akkor az áztatóvízzel együtt dolgozzuk fel.Az összes hozzávalót – kivéve a lenmagot – turmixgépben pépesítjük. Annyi vizet adunk hozzá, hogy egy jó sűrű, keverhető massza legyen, de a gépünk se purcanjon ki. A turmixgépből kiöntjük egy tálba, és annyi őrölt lenmagot keverünk hozzá, hogy tészta állagú legyen. Ez kb. fél – egy csésze lesz. Fél cm vastagon szétterítjük aszalógép tálcáján, vagy tepsiben, és kiszárítjuk. Ez a mennyiség nekem 2 tepsiben fért el. Négyfelé vágjuk, és magpástétommal, salátával, uborkával, paprikával tálaljuk.


Forrás: http://therawchefblog.com/
Beküldte: Gitta, Április 04.2008 - 18:49:29<
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00


Vissza: Nyers receptek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron