Vega anyukák tapasztalat cserélő helye

Családi reakciók, vegetáriánus párválasztás, anyaság, babázás, gyermeknevelés

HozzászólásSzerző: vegancat » 2009. jún. 12., pén. 9:54

Gitta! Nekem maradt valamennyi a nagy aszalási akciómból, de ahogy mondtam neked,én nem szeretem, úgyhogy elviszem neked a potluckra.
Kati
Avatar
vegancat
 
Hsz: 3
Csatlakozott: 2009. jún. 10., szer. 0:00


HozzászólásSzerző: Reni108 » 2009. jún. 12., pén. 10:12

Gitta!
Értem, köszi.

Nálunk sem egyszerű a tágabb család-rokonság szempontjából az étkezés, pedig mi csak vegánok vagyunk.
Mondjuk 10 év alatt van már némi előrelépés szerencsére, olyan szempontból, hogy kezdik tolerálni az elveimet.

A kérdésemnek nem szántam negatív töltetet, csak nem tudtam eldönteni, hogy mi jöhet ide és mi nem.
Avatar
Reni108
Inkább olvas
 
Hsz: 19
Csatlakozott: 2008. feb. 19., kedd 1:00

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. jún. 12., pén. 12:59

Kati, köszi!

Reni, nem éreztem negatív töltetet a kérdésedben... :)
Ide jöhet minden, ami vegán!

Mostanában sok emberrel hozott össze a sors, és főleg, akikkel a potluck-on találkozni szoktam azt az elvet követik, hogy minden vegán, legtöbb nyers. Erre angolul már ki is találtak egy mozaikszót, MRAV, most raw, all vegan. Vagyis a vegán étkezésen belül előtérbe helyezik a kimondottan nyers ételeket, de esznek hőkezelteket is. Elmondhatom, hogy ez a többség, de ez nem baj, sőt!

A másik ok, amiért még itt vagyok, hogy nagyon sok levelet kapok olyan kérdésekkel, amire külön-külön válaszolok, de talán másokat is érdekelhet, a kérdés is, és a válasz is.
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: Reni108 » 2009. jún. 13., szomb. 7:11

Gitta!
Igen, így van, mármint egyetértek, hogy teljesen vegán leginkább a gyümölcs és a zöldség.
Már csak azért is, mert ha kész ételről van szó, abban lehet más összetevő is, gondolok a bolti dolgokra. Még akkor is, ha nincs a hozzávalók között feltüntetve, de készülhet olyan üzemben, ahol olyan alapanyagokkal is dolgoznak, ami a vegánok számára nem preferált.
Főleg az allergiásokra nézve veszélyes ez, sőt életveszélyes is lehet. Hallottam már ilyesmiről.

Én pont ezért törekszem amit lehet otthon előállítani, a legelemibb hozzávalókból.
Persze nem mindenki által járható út ez, mert lehet, hogy nincs rá ideje, elég helye, kedve stb. ami érthető is.

A vásárlás-beszerzés kérdéshez:
néha jó, hogy kis helyen élek, de ritkán azért nem.
A kendermaghoz, amiről egyébként írtál egyszer a blogodban, például nekem csak nemrégiben sikerült hozzájutnom.
Kenyérbe szoktam belesütni, illetve már kendermagolajat is vettem, azt meg a növényi pástétomba (vegazsírba) teszem. Igaz ez elég tömény, olajos készítmény, de nálunk a gyerekek inkább a vékony kategória. Egy barátom mondta, hogy valahol olvasta, hogy a kendermag erősíti a húst (mármint aki fogyasztja annak).

Tehát ha bemegyek bioboltba stb. vásárolni, akkor többnyire egy részét nem kapom meg annak, amit szeretnék. Ha azt mondják ugorjak be pár nap múlva az nálam nem működik. Ötödmagammal nem egyszerű ezért beautózni.
A férjemet sem kívánom folyton listákkal a kezében mozgósítani, még ha a városban dolgozik is.

Tehát nálam a vásárlás szervezetten megy, gyűjtöm a beszerzendőt. Így viszont lehet, hogy akkor éppen nem kapható az adott dolog...MOndjuk Pesten biztosan sokkal másabbak a lehetőségek.

Volt, hogy Neten rendeltem, de ott viszont magas a postaköltség és egy-egy netes bolt elég szűk profilú.
Avatar
Reni108
Inkább olvas
 
Hsz: 19
Csatlakozott: 2008. feb. 19., kedd 1:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2009. jún. 16., kedd 14:55

Mindezek ellenére Bp.en szerintem még mindig sokkal jobbak a beszerzési lehetőségek mint vidéken. Épp most olvastam Gitta oldalán a nyers pizzát... egy csomó dolog megye szintű !!! városban be se szerezhető... szóval még van hova fejlődni.

Én azt gondolom Bp. en vannak kifejezetten fűszer és reformélelmiszer nagyáruházak, ezekben érdemes vásárolni a speciális dolgokat.

Egyetértek Gittával érdemes listával jönni és bizonyos időszakonként megejteni ezt a nagy bevásárlást. :)
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009. jún. 16., kedd 15:45

Nálunk most volt a lányom ballagása, és eszembe sem jutott, hogy húsos ételt főzzek. Pedig a vendégek se egy vacsorára jöttek, az egyik család 1, a másik 2 éjszakát töltött nálunk.

Na jó, miközben sógorom dicsérte az ebédet, cukkolt is, hogy rántott csirkecombot biztos nem tudnék készíteni :D

Persze azért ilyenkor próbálok hagyományos ételeket készíteni vega kivitelben. Hogy legalább ismerős legyen nekik...

Szép napot!
Szilvi
Törzsvendég
 
Hsz: 239
Csatlakozott: 2004. szept. 9., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. jún. 16., kedd 18:32

Gábor, és mindenki!

Ha tudunk rendszeresen találkozni, (pl potluck-on), én szívesen vállalom különleges hozzávalók szállítását. Megbeszéljük előre mi kell, és a potluck-on leboltoljuk. Így vittem nyers kakaóvajat, kakaóport, stb. De lehet stéviát, hajdinát, sárga lenmagot (ha ezt valaki nekem hozna), vagy bármit...
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: klarkat » 2009. jún. 19., pén. 19:55

Kedves Gitta, és többiek!

Kár, hogy nem olvastam előbb... Nekem van jó sok sárga lenmagom itthon, és közvetlenül a gyártótól tudok beszereztetni ismerőssel. Ha a következő potluckra tudok menni, és nem vonaton utazom, akkor szívesen viszek 800 Ft/kg áron.

A különleges hozzávalók beszerzésének ötlete tetszik, bár most sikerült nekem is venni sörélesztőpelyhet, algalapot és barnaköleslisztet...

Sajnos én is vidéken lakom, a 20 km-re levő város bioboltjában meg eddig mindig úgy jártam, hogy "Jaj, az nincs", kezdve a tofuval (még egy éve), a szójaszószon át, a sörélesztő pehelyig:-)

Pesten az első utamba akadó bioboltban (Mammut Bio Centrum) volt minden, ami kellett:-)

Klári
Avatar
klarkat
 
Hsz: 1
Csatlakozott: 2009. jún. 8., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. jún. 26., pén. 10:28

Klári!
Bizony de jó lett volna előbb olvasni.
Ha jössz legközelebb, mindenképpen megbeszéljük. A Mammut elég drága, ha tudod, hogy neked mi kell, beszerzem neked a Mammutnál olcsóbban.

Anyucik, itt van Klárinak egy értékes bejegyzése a blogjában a kicsik hozzátáplálásáról, olvassátok el: http://klarkatnyers.blogspot.com/2009/0 ... lalas.html
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: levendula » 2009. júl. 3., pén. 11:01

Kedves Rokonlelkek!
A segítségeteket szeretném kérni néhány kérdésben:
-hogyan lehet kölest csíráztatni?
-hogyan lehet úgy aszalni a gyümölcsöket, hogy hosszú ideig el is álljanak?
-kit mennyire rázott meg a fuzárium-ügy?
-Szegeden lehet-e kapni speciális sütőpapírt aszalógépbe?
Előre is köszönöm a válaszokat és szép napot kívánok mindenkinek:
levendula
Avatar
levendula
 
Hsz: 3
Csatlakozott: 2009. jún. 9., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2009. júl. 3., pén. 14:41

Kedves Levendula!

Én a helyedben nem csíráztatnék kölest: a gabonák és a hüvelyesek csírái szerintem nem annyira jók csíráztatva, puffasztanak. Más magokból viszont érdemes csírákat nevelni: könnyebben nevelhetőek és emészthetőek.

Az aszaláshoz érdemes jó minőségű aszaló gépet beszerezni, "sütőpapír" nem létezik az aszalógépekhez. A kerek formájű alulról befúvós aszalóknak épp ez a nagy hátránya, hogy csak nem annyira leveses gyümölcsöket tudnak jó minőségben aszalni...
Az Excalibur -nál nincs ilyen probléma, mert oldalról történik a levegő befújás, így lehet tapadásmentes alátétet rakni, viszont annyira nem olcsó... viszont az egyik legjobb minőségű aszaló
http://egeszseges-elet.hu/?page=item&cat=2.22&item=1056

Az aszalványok tárolása szempontjából fontos, hogy csontszárazra száradjanak, majd jól záródó edényekbe csomagold, hogy ne menjenek bele az élősködők. Potluckon azt a tippet kaptuk, hogy többszörösen szorosan elkötött nejlon zacskóba csomagoljuk ez a legbiztosabb.

Fuzárium ügy: engem nem rázott meg mert kevés gabonát eszem, másrészt szerintem felesleges a hisztéria; és inkább arról van szó, hogy beijesszék az embereket és ne fogyasszák a teljes őrlésű termékeket.

Remélem sikerült megválaszolnom a kérdésed, lehet a többiek adnak még jobb tanácsokat!
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. júl. 3., pén. 17:33

Szia Levendula!

Jó az aszalód! Nem vettél hozzá tapadásmentes lapot? Nem tudom, hogy a sütőpapír jó-e hozzá, de pl. a Corában lehet kapni szilikon tapadásmentes lapot, kb 1000 forint, és teljesen olyan, mint a teflex.

Most én úgy aszalok meggyet, hogy összeturmixolom, és mint egy pépet aszalom meg, egyforma lapokra vágom, így helytakarékosan el tudom helyezni kis dobozban, zacskóban, de lehet, hogy berakom a fagyasztóba. Azt gondolom, hogy csak így tudom egyenletesen, teljesen kiszárítani.

Ha a köles nem csírázik ki, az azt jelenti, hogy már nem élő, valamivel kezelték, vagy hővel, vagy vegyszerrel. Szerintem se kisérletezz. Nekem a lucerna és más apró magvak jól csíráznak, a másik kedvenc a mungóbab.
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: levendula » 2009. júl. 3., pén. 23:14

Kedves Gitta és giyandeva!
Köszönöm a válaszokat! Igen, Excalibur aszalóm van, friss, ropogós, már egy hetes! Telefonon rendeltem egy pesti bioboltból, szerettem volna tapadásmentes lapot is venni hozzá, de éppen nem volt a boltban. Hát, a futár díja nem kevés, így a sütőpapírt inkább nem hozatom le külön :)
Nagyon jó tipp a Cora, az Szegeden is van :)
Meggyet és sárgabarackot próbáltam aszalni. A meggy finom lett, hát, a barackot még gyakorolnom kell. Frissen azzal sem volt gond, de másnap már kezdett erjedni. Majdnem egy egész napot aszaltam 42 fokon, akkor azért kapcsoltam ki a gépet, mert gyanúsan kezdett összemenni a gyümölcs. Lehet valahol olyan táblázatot találni szerintetek, hogy melyik gyümölcsnek mennyi idő kell adott hőmérsékleten? Vajon azt a zacskós kénezett sárga csodát hogyan készítik az aszalt sárgabarack-gyárban? Az enyémnek köze sem volt hozzá :(
A csontszáraz mit jelent? Az aszalt szilvát akkor szeretem, ha finom krémes. Vagy az házilag nem működik? Nagyanyáink vajon meddig tudták tárolni a napon aszalt gyümölcsöket?
A köles kicsírázott, de borzalmas szagok terjengtek a közelében, pedig szorgalmasan öblítgettem. A zacskóra is azt írták, hogy köles csíráztatásra, ezért bátorkodtam... Az egyéb magokkal (retek, lucerna, napraforgó, zsázsa, mungó...) nem volt gond. Illetve annyi, hogy a méregdrága olasz magok nem mindig csíráznak ki. (Nem kampányolok az olaszok ellen, olasz szakos tanár vagyok :) )
Jó éjt!
Levendula
Avatar
levendula
 
Hsz: 3
Csatlakozott: 2009. jún. 9., kedd 0:00

HozzászólásSzerző: Gitta » 2009. júl. 6., hétf. 17:04

Levendula!
A meggy nagyon összemegy aszaláskor, nekem is picikék lettek.
A bolti aszalványokhoz hozzákevernek mindenfélét, hogy ne romoljanak meg. Azok azért nem teljesen szárazak.
Azért ajánlom azt, hogy turmixold össze kevés almával, banánnal, és készíts gyümölcslapot, azt teljesen ki lehet szárítani, lapos, jól lehet tárolni hűtőben, és nagyon jó ízű. Én most 20 kg meggyet aszaltam meg, de nem hogy télire, de lehet, hogy már augusztusra sem marad belőle.
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: levendula » 2009. júl. 10., pén. 23:11

Szia Gitta!
Sok receptedben szerepel aszalt paradicsom. Ezt házilag aszalod vagy készen veszed?
Üdv: levendula
Avatar
levendula
 
Hsz: 3
Csatlakozott: 2009. jún. 9., kedd 0:00

ElőzőKövetkező

Vissza: Vegi család, gyerekek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég

cron