Lúgosítás - PH Csoda

HozzászólásSzerző: Gitta » 2008. márc. 1., szomb. 10:38

Zöldség a répa, cékla, káposzta, kelkáposzta, brokkoli, karalábé, retek, spenót, ezek mind mind kaphatók egész télen.

A könyv szerint tényleg nem ajánlott a gyümölcs, de szerintem éhgyomorra igenis lehet enni bármilyen gyümölcsöt, mert azok is lúgosítanak! Csak az ételtársítási szabályt kell betartani, nem szabad semmivel sem együtt fogyasztani. Csak magában!

A leveseket nem kell kerülni, turmixgépben remek nyers zöldséglevest lehet készíteni.
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00


HozzászólásSzerző: giyandeva » 2008. márc. 3., hétf. 11:10

Egy téli zöldség még kimaradt: kínai kel - a kedvencem!

És tudtom szerint a savanykás alma is lugosít, midnenesetre napi pár szem alma biztos nem árt meg :)

Ugyan a lúgos könyvben nincs benne, de nálam nagyon bevált dolog az elválasztó étrend, melynek lényege:
-fehérjét és szénhidrátot ; -szénhidrátot és keményítőt
NE EGYÜNK egy étekzésen belül.
-gyümölcsöt csak önnmagában és éhgyomorra.
-csonthéjasok, olajos magvak keményítővel / fehérjével szintén rossz kombináció!

Tehát:
-fehérjéhez zöldséget
-keményítőhöz (krumpli) zöldséget
-szénhidráthoz(gabonák, tészta, kenyérfélék stb.) zöldséget
-csonthéjasok, olajos magvakat szénhidráthoz lehet enni, de sok zöldséggel! de a legjobb csak zöldséggel enni. :)

Gyakorlatban azért nem olyan bonyolúlt mint így leírva elsőre látszik. A lényeg az, hogy olyan egyszerűen étkezzünk, amennyire lehetséges. Max 2-3 ételtípust fogasszunk együtt.
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Kyra » 2008. márc. 3., hétf. 11:30

Sziasztok!

Gitta, Giyandeva, köszönöm a további jótanácsokat:)
A kinai kelt én is nagyon szeretem, bár amilyen salit eddit csináltam belőle, az szintén nem a legjobb mert joghurt és füstölt sajt is volt benne, amik ugye tejtermékek (+póréhagyma, nagyon fincsi).
A szétválasztó étrendet már máshol is hallottam, ugyhogy biztos van benne valami, nehéznek én csak azt találom,h én pl régebben se nagyon ettem sok húst,de a tésztákat elég sokat.Nehéz lesz a zöldség javára forditani a mérleget, de majd igyekszem.
Hétvégén voltam a Herba-házban, ott rengeteg különleges hozzávalót be lehet szerezni, és elkezdtem a csiráztatást is (lucerna és vöröshere magot vettem kezdetnek), ma reggelre már meg is jelentek a kis csirák a magokon:)
Ti esztek csirákat, ill.abból készült ételeket?
Ja, és még egy, a kiwit se a könyvben nem láttam se egy másik lugositó oldalon,h vajon mennyire lehet savasitó?Mondjuk nagyon éretten már gondolom az,de ha keményebb, biztos nem vészes enni, nem?Főleg reggel éhgyomorra:)
Avatar
Kyra
Újonc
 
Hsz: 5
Csatlakozott: 2008. feb. 29., pén. 1:00
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Kyra » 2008. márc. 3., hétf. 15:33

Natascha, Neked is köszi,reggel sietve olvastam, nem görditettem le teljesen kik irtak.
Ezekkel a termékekkel kapcsolatban sajnos fenntartásaim vannak,bár biztos jók,de ezeket is megint csak hálózat keretében lehet megvásárolni,illetve ezek az aktuális "csodaszerek".
Anno beléptem a Forever-be, ott is mindenféle jókat irtak a termékekről,h meg lehet tőlük gyógyulni,stb.Mondjuk én nem szenvedek semmilyen komoly betegségben,de a termékek szedése után semmi változást nem vettem észre.
És sajnos nagyon drága termékek ezek a ph-s cuccok is, 20ezer forintos havi árat szerintem nem tud mindenki megengedni magának..
Avatar
Kyra
Újonc
 
Hsz: 5
Csatlakozott: 2008. feb. 29., pén. 1:00
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: szabof1 » 2008. márc. 5., szer. 23:13

Kyra!
Nekem nem havi 20 ezer, hanem csak 11 !!!
"Beléptem" és a 4 havi csomag havi szintre lebontva így csak ennyi.
Avatar
szabof1
 
Hsz: 1
Csatlakozott: 2008. márc. 5., szer. 1:00

:)

HozzászólásSzerző: Boldogsag » 2008. márc. 6., csüt. 11:08

Értesítek már most mindenkit, akitérdekel, hogy április 9-én ez a téma lesz a Civil Rádióban, a Kanál forradalma műsoromban.
Avatar
Boldogsag
Grafomán
 
Hsz: 1064
Csatlakozott: 2005. ápr. 21., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2008. márc. 6., csüt. 11:18

Tegnap a bioüzletben megnéztem ezt a csodaport. Elsőre jól "szaglik", kellemes illata van. Az egyik eladó hölgy épp kortyolgatta. Jó dolognak tűnik bár személyesen fentartásom van a szárított por alakjával, nemtudom így mennyire maradnak meg az értékes összetevők...
Meg egy picit számoltam: Helga említette havi szinten 11 ezerbe kerül neki ha nagy tételben veszi... kiszámoltam napi 1-1,5 dl búzafű léhez heti két csomag búzafű kell ez kb hasonlóan 10-11 ezer forintba kerül. Utóbbi tömény és folyékony klorofil és vitaminok és nyomelemek és élő enzimek összessége. Töröm a fejem: a kettő közé mármint por és firssen préselt búzafűlé közé lehet e egyenlőséget tenni?
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Gitta » 2008. márc. 7., pén. 13:41

giyandeva írta:a kettő közé mármint por és firssen préselt búzafűlé közé lehet e egyenlőséget tenni?


Nem, nem lehet! Ég gondolom tudod, hogy melyik javára... ez tudod üzlet. Nem mindenki kel fel reggel korábban, és lát neki a búzafűvel vacakolni. Sokkal egyszerűbb a port beleszórni a vízbe. Engem a porral az zavar, hogy nem tudom, hogy mi van benne. A füvet meg fogom a kezemben... én ilyen földhözragadt vagyok...

És ha mellé még egész nap nem eszel savasító ételeket, hanem zöldségeket túlnyomórészt, akkor tényleg felesleges ezt az "étrend kiegészítőt" megvenned. Enélkül is egészséges leszel.
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: Norci » 2008. márc. 10., hétf. 15:19

sziasztok,

ahogy én tudom, a lugosítást nem kell hónapokig, évekig végezni, bár attól is függ, kinek mennyire van elsavasodva a szervezete, de alapvetően kúraszerűen ajánlott. Mondjuk 3-4 hétig elég a búzafű-kúra, és közben pedig minél kevesebb fehérjét és minél több élő, nyers ételt enni, ami szintén lugosít.

A legerősebb lugosító a böjt, zöldséglevekkel, pl. cékla, répa és társai. Ha érzem, hogy gyengébb vagyok, és kilátásban lehet egy betegség, egyből a zöldséglevekhez nyúlok, de a rendszeres egy-egy napos böjt, és a néha beiktatott 3 naposok megelőzik a betegségeket és beállítják a sav-bázis egyensúlyt. Plusz persze a vegán táplálkozás :-)

A munkahelyemen is többen isznak ilyen porokat, de ha mellette nem figyel oda az ember, hogy mit eszik, akkor tízezresével dobja ki a pénzt ezekre a szerekre. Pl. aki mellette eszik húst, tojást, kávét, fekete teát, dohányzik, és egyéb savasítást végez, annak oly mindegy, hogy port szed vagy búzafű levet iszik, mert töredéke lesz csak a hatása a kúrának.

De mivel most tavaszi időszak van, nagyon hasznosak a tisztítókúrák is, a böjtök mellett. Részemről 14 napos barnarizs kúrát csinálok, ami nagyon jó a béltisztításra.

üdv,

N
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: Gitta » 2008. márc. 10., hétf. 17:49

Szia Norci!
Igazad van, sem a zöld por, sem a búzafű nem ér semmit, ha közben kávézik, meg dohányzik az ember, és egyébként savasítja magát!

A 14 napos barna rizs kúra mit jelent pontosan?

Tudtok valamilyen táblázatot, ahol megtalálom, hogy mely ételnek mennyi a pral értéke? Vagyis, hogy mennyire savasít, vagy lúgosít?
Avatar
Gitta
Írogat
 
Hsz: 75
Csatlakozott: 2008. feb. 11., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: Norci » 2008. márc. 11., kedd 11:38

Szia Gitta,

lehet több napost is tartani, mint 14, de én ennyire terveztem. Több változata van, de az alap, hogy a barnarizst (min. 12 óra áztatás után) só és minden egyéb nélkül - zöldfűszerek jöhetnek - meg kell főzni, és úgy megenni, hogy utána 3-4 óráig se inni, se enni nem szabad rá, hogy végigmenjen a gyomron és beleken önmagában. Így éri el a pucoló hatását.

Az egyik változat szerint délig lehet gyümölcsöt enni, a másik szerint éhgyomorra is mehet már a rizs, és nincs gyümi. Ez utóbbi szerintem a 3-4 naposnál ok lehet, de 14 napig gyümölcs nélkül nem hinném, hogy bölcs lenne. Bármelyik is, délelőtt jó sok folyadék, tiszta víz, gyógyteák formájában kötelező, hiszen ebéd után 4 óráig semmi, és kiszárad az ember. 5 óra felé jöhet nálam 2 alma, vacsira pedig lehet valami nagyon light-os, könnyű ételt enni, de ott is jó, ha rizst eszik az ember, ráadásul zöldséggel, hiszen a nyers dolgok fontosak, és ebédnél kimaradtak. Úgyhogy én próbálok akkor is rizst enni, friss salátával, szintén só nélkül.

Két fontos dolog van benne: a folyadékbevitel, és a nagyon-nagyon alapos rágás. Nagyon kis adag rizs is elég, ha minden falatot legalább 40-50szer megrág az ember, teljesen pépessé, hogy a nyállal tökéletesen elkeveredjen, és így az emésztés már megkezdődik a szájban.

Most a 7. napon tartok azt hiszem, az első két nap elég nehéz volt, de azóta könnyű már. Leszoktat egyrészt a nasizásról, amit folyamatosan csináltam, másrészt rászoktat a kevesebb több elvre és az alapos rágásra. Plusz a rendszerességre, és a barnarizs folyamatos áztatására :-)

Táblázatom nincs arról, hogy mi mennyire savas-lúgos, de az alapokat össze tudjuk szedni:
- lúgosít: friss, nyers zöldségek és gyümölcsök (gyümölcsök külön fogyasztva, mert együtt összeerjednek, és az már savas), erős lúgosító ezen belül a répa, a cékla a fekete retek és a zeller, a búzafűlé, a savanyúkáposzta-lé, különösen erős lúgosító gabona a köles, ha jól emlékszem, még a burgonya is. De alapvetően minden zöldség és gyümölcs.
Ezen kívül a légzőgyakorlatok, a mozgás, sport, az izzadás, pl. szauna, a szellemi gyakorlatok, jóga, medi, a masszázs, az akupunktúra és egyéb kivezetések.
- savasít: minden állati eredetű dolog (hús, tojás és tejtermékek), fekete kávé, tea, kakaó (minden "doppingszer"), az alkohol és a lelki mérgek - önzőség, stressz, rohanás, düh, agresszió, félelmek, szorongások és társaik.

Elsőre ennyi jut eszembe, aki tudja, egészítse ki pls.

üdv,

N
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2008. márc. 11., kedd 11:58

Gitta, igzad van elég pénz szagú a "zöld csoda" por, lusta emberek számára ajánlahtó max... de a firssen pérselt búzafű lét biztos nem űbereli. Egyre jobban megszeretem, hozzászokik a szervezetem a búzafűléhez.

A lúgos-savas témát én azt gondolom a legjobb kezelés a prevenció! 1 hete azért kezdtem bele a nyers és ezzel lúgos étrendbe mert egyszerűen egészségesen szeretném tartani magam. :) Nem hiszek a kúrákban, azt gondolom az embernek folyamatosan kell finomítania a szokásain, az egészséges táplálkozást, zsigerből jövő természetességgé jó alakítani, tehát érdemes változtatni a szokásokon, mert sose késő azt hiszem. És nem kúrákról kell tehát bezsélni hanem életmódváltoztatásról: ahol fontos a fokozatosság, lassan feloldani a régi szokásokat, lassanként átalakítani az életet. 2000 novembere óta vagyok vega, és kb 2-3 éve kezdtem el törekedni a vegán életmódra és kb 1 hete igyekszem a nyers vegán étrendet követni. Természetesen mindenkinek más az ütemterve, és más célokat tűz ki, hogy hogyan szeretne egészséges maradni.
Engem mindenesetre a tavalyi vega fesztiválon a Hippokrarész Intézet egyik előadója teljesen meggyőzött a nyers vegán étrendről. Nem a szavakkal, az az előadó kicsattant az egészségtől, szép volt, sugárzó a személyisége. Ennél nagyobb bizonyíték nem kellhetett nekem.

Norcival és Gittával nagyon egyetértek, hogy a rossz szokásokat igenis formálni kell, különben kidobott pénz és erőfesztés, ami egészségünkért teszünk. (Ismeretségemben van egy hölgy aki rákos: tényleg nagyon hosszú ideig csak nyers zöldségeken élt, minden szabályt betartott, amit ilyenkor lehet, csak sajnos a cigarettát és a kávét nem tudta letenni, sajnos nem gyógyult még meg :( Ha nem is ennyire drasztikus, de a példa szemlélteti, mennyire fontos a rossz szokásaink megnevelése.

Szó esett a tisztítókúrákról:
-Azt gondolom, hogy időről időre szüksége van a szervezetnek méregtelenítésre, még ha "egészségtudatosan" is élünk.
-Azt is gondolom, fontos megfontolni, hogy milyen tisztítókúrát szeretnénk, nem esküdnék fel egyetlen tisztító kúrára se, mindegyiknek megvan a maga haszna. Itt van pl. egy átlagembereknek írott méregtelenítési lehetőség (sokunknak néhány a linkben javasolt megoldás nem megfelelő, mert a méregtelenítést is az egyénhez kell igazítani szerintem)

http://www.astra-lit.com/Termeszet/megtisztitasa.htm
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2008. márc. 11., kedd 12:41

Egy új hozzászólást nyitnék még a tisztító kúráknak:

-Norci előbb említette a barnarizskúrát, amely kipucolja az emésztőrendszert :)

-nagyon hasznosnak tapasztaltam az epehólyag és máj megtisztítását célzó tisztítást:
http://www.fogyipatika.hu/majtisztitas.html

(én ezt még összekötöttem a teljes emésztőrendszer belső átmosával, amikor a megivott sós víz és jóga gyakorlatok segítségével a végbélen távozik a vízzel együtt az évek alatt felhalmozódott salakanyag - gyakorlat nem bonyolult, de éremes az első pár alkalmat oktató segítségével elvégezni - a Jóga a Mindennapi Életben www.joga.hu ill. Satyananda Jógában www.satyananda.hu tartanak ilyen méregtelenítő kurzusokat )

-máj méregtelenítésére kíváló a mária tövis mag tea - hidegen kell áztatni!

-az izületek méregtelenítésére nagyon jó a babér levél tea:
(naponta 3x -ra elkortyolgatni 0,5 liter vízben 5 percig forralt babérlevelet)

-a vesét tényleg csak a sok tiszta/tisztított víz mossa át és az olyan vízhajtó gyümölcsök, mint a dinnye. :)

-léteznek a különböző lébőjt kúrák, ezek is sokféleképpen salaktalanítanak. Egy külön kategória a búzafűlé kúra - az egyik legerősebb méregtelenítő, roboláró dolog.

-van a "tiszta" böjt, amikor csak tisztított vizet isznak.

-létezik csak a nyers zöldségekre és gyümölcsökre épített méregtelenítés is - szintén nagyon hatásosnak gondolom.

-a bár nem kúra, de méregtelenítést nagyban elősegíti a szauna, hisz a bőr az egyik elsődleges béregtelenítő szervünk. Az infra szauna álítólag erősebben méregtelenít, a finn azaz a hagyományos szanuna inkább a keringés szervrendszt dolgoztatja meg jobban, de ez jó méregtelenítő szerintem (max. hosszabb időt kell szaunázni így) A szauna kapcsán érdkes felfedezés volt számomra, hogy úgy ki tud az ember méregtelenedni, hogy a bőrnek semleges "babaillata" lesz, és verejtékezéskor/izzadáskor nem hagy nyomot, illetve nem lesz szaga. Persze nem egy alkalom után. :)

-van egy méregetelenítéssel foglalkozuó index fórum is, olvastam sok jó ötletet:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9114870

Ha valaki tud még ötleteket a testi, lelki megújuláshoz, örömmel olvasom a további ötleteket.
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2008. márc. 11., kedd 16:59

Közben találtam egy táblázatot a táplálékok savasságát, lugosságát illetően:

http://alkalive.hu/?id=savas_lugos_etelek


Savas és lúgos ételeink

Az alábbi táblázat mindennapi ételek savasító(-) vagy lúgosító(+) hatásának körübelüli mértékét mutatja meg. A számértékek relatívak, és egységnyi tömegre vonatkoznak. Az egészséges étrend legalább 80%-ban tartalmaz lúgosító és legfeljebb 20%-ban savasító ételeket. A lúgosító ételek 70%-a nyersen a legértékesebb. A biotermesztett növények optimális mennyiségben tartalmaznak ásványi anyagokat, vitaminokat, fehérjét, enzimeket és aminosavakat. Egy egészséges étrendnek nagy mennyiségű vizet is kell tartalmaznia; igyon meg 15 testsúlykilogrammonként legalább 1 liter vizet naponta. Megjegyzés: Habár néhény étel ezek közül savas lehet, lúgosító hatással vannak a testre. (Pl. a citrom, mely segít a szén-dioxidot vízzé alakítani.) Ennek fordítottja szintén igaz lehet. A ételek melletti számok tehát az ételek végtermékeire vonatkoznak.

Zöldségek

Árpafű
+28,7

Articsóka
+1,3

Búzafű
+33,8

Cayenne bors
+18,8

Cékla, friss
+11,3

Cukkini
+5,7

Édesrépa
+3,1

Endívia, friss
+14,5

Fehér retek (tavaszi)
+3,1

Fehérrépa
+8

Fejes káposzta (decemberi betakarítású)
+4

Fejes káposzta (márciusi betakarítású)
+2

Fejes saláta
+2,2

Fejeskáposzta
+3,3

Fejessaláta, friss
+14,1

Fekete nadálytő
+1,5

Fekete retek (nyári)
+39,4

Fokhagyma
+13,2

Kamutfű
+27,6

Karalábé
+5,1

Karfiol
+3,1

Kelbimbó
+0,5

Kelkáposzta
+4,5

Kukoricafű
+21,7

Kutyafű
+22,6

Lucernafű
+29,3

Metélőhagyma (snidling)
+8,3

Mezei saláta
+4,8

Paradicsom
+13,6

Pitypang
+22,7

Póréhagyma (gumó)
+7,2

Rebarbara szár
+6,3

Sárgarépa
+9,5

Sóska
+11,5

Spárga
+1,1

Spenót (márciusi batakarítású)
+8

Spenót (nem a márciusi)
+13,1

Szójacsíra
+29,5

Torma
+6,8

Uborka, friss
+31,5

Vágott zöldbab
+11,2

Vízitorma
+7,7

Vörös retek
+16,7

Vöröshagyma
+3

Vöröskáposzta
+6,3

Zeller
+13,3

Zöldborsó, érett
+0,5

Zöldborsó, friss
+5,1

Magvak

Édes kömény
+1,3

Köménymag
+2,3

Lenmag
-1,3

Napraforgómag
-5,4

Római kömény
+1,1

Szezámmag
+0,5

Tökmag
-5,6

Húsok és halak

Belsőségek
-3,0

Borjúhús
-35

Csirkehús
-20

Disznóhús
-38

Édesvízi halak
-11,8

Máj
-3,0

Marhahús
-34,5

Osztriga
-5,0

Tengeri halak
-20

Tojás
-21

Tejtermékek

Kemény sajt
-18,1

Tej, homogénezett
-1,0

Tejszín
-3,9

Italok

Bor
-16,4

Fekete tea
-27,1

Gyümölcslé, édesített
-33,4

Gyümölcslé, természetes (csomagolt)
-8,7

Kávé
-25,1

Likőr
-30

Sör
-26,8

Gyümölcsök

Ananász
-12,6

Avokádó
+15,6

Banán, éretlen
+4,8

Banán, érett
-10,1

Citrom, friss
+9,9

Cseresznye
-3,6

Csipkebogyó
-15,5

Datolya
-4,7

Egres
-7,7

Fekete áfonya
-5,3

Feketeribizli
-6,1

Földieper
-5,4

Füge
-2,4

Görögdinnye
-1,0

Grapefruit
-1,7

Kókuszdió
+0,5

Körte
-9,9

Mandarin
-11,5

Mangó
-8,7

Meggy
+3,5

Narancs
-9,2

Őszibarack
-9,7

Papaya
-9,4

Ribizli
-2,4

Sárga szilva
-4,9

Sárgabarack
-9,5

Sárgadinnye
-2,5

Szilva, olasz
-4,9

Szőlő
-7,6

Tőzegáfonya
-7,0

Nem raktározott bio gabonák és hüvelyesek

Barna rizs
-12,5

Búza
-10,1

Fehér bab
+12,1

Hajdina dara
+0,5

Lencse
+0,6

Limabab
+12

Szójabab, friss
+12,2

Szójagranulátum (főtt szójababok)
+12,8

Szójalecitin, tiszta
+38

Szójaliszt
+2,5

Tofu
+3,2

Tönkölybúza
+0,5

Diófélék

Brazil dió
-0,5

Dió
-8,0

Földimogyoró
-12,8

Kesudió
-9,3

Mandula
+3,6

Mogyoró
-2

Pisztácia
-16,6

Zsírok, olajok

Borágóolaj
+3,2

Halolaj
+4,7

Kankalinolaj
+4,1

Kukoricaolaj
-6,5

Lenmagolaj
+3,5

Margarin
-7,5

Napraforgóolaj
-6,7

Olívaolaj
+1

Vaj
-3,9

Pékáruk

Fehér kenyér
-10

Rozskenyér
-2,5

Teljes kiőlésű kenyér
-6,5

Cukrok, édesítőszerek

Barna rizs szirup
-8,7

Cukor
-15,1

Fruktóz
-9,5

Maláta szirup
-9,3

Melasz
-14,6

Mesterséges édesítőszerek
-26,5

Méz
-7,6

Nádcukor, finomított
-17,6

Tejcukor (laktóz)
-9,4

Ételízesítők

Ecet
-39,4

Ketchup
-12,4

Majonéz
-12,5

Mustár
-19,2

Szójaszósz
-36,2

Forrás: Dr. Robert O. Young: Beteg és fáradt. Szerezze vissza belső környezetét!

van még néhány gondolat a lúgosító étrenddel kapcsolatban, legtöbbjük tök evidens, régimódi átlagembereknek szól:
http://alkalive.hu/?id=lugosito_etrend
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Natascha » 2008. márc. 11., kedd 20:51

Sziasztok!



Nekem egy másfajta táblázatom van.
Ami a legfontosabb különbség, hogy Dr.Robert Young biológus szerint a gyümölcsök nagy része is savasít (nyersen, önállóan fogyasztva is!!).
Kivétel: lime, citrom, kókusz, meggy, grapefruit.

Gabonák közül: a hajdina, a tönköly búza és a quinoa enyhén lúgosít, a többi már savasító (a köles is enyhén savasít).
Akit érdekel, szívesen átküldöm e-mailben.
Avatar
Natascha
Újonc
 
Hsz: 8
Csatlakozott: 2006. szept. 4., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Győr

ElőzőKövetkező

Vissza: Diéta, fogyókúra, hízókúra

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron