Sziasztok

Üdvözlünk a veg.hu-n.

Sziasztok

HozzászólásSzerző: kovacsattila1986 » 2010. aug. 9., hétf. 13:21

Sziasztok
Én kb 1 éve kezdtem el ezt az életmódot. Azóta már sok mindent megtapasztaltam. Jót is rosszat is. Úgy 3-4 hónap kellett ahhoz, hogy le tudjak tartósan mondani a hús ételekről. A lemondással járó fájdalmat azonban testem meghálálta. Most a következő lépés a vegán étrend. Még odáig nem jutottam el tartósan. A mérleg egyre dől a nyers kaják felé, vagyis egyre kevesebb állati dolgot eszek(tejtermékek, gabona). Haladok a saját tempómban. 25 éves fiú vagyok. Ahogy olvastam ezen az oldalon a történeteket, borsózott a hátam. Annyira jó érzés látni, hogy nem vagyunk egyedül. Azt hiszem, hogy az idő nekünk dolgozik. Az igazság egyre fényesebben ragyog be majd minket. Alig-alig tudják már a nagy vállalatok elhallgattatni a igazságot. A kritikus tömeg egyre nagyobb. Ennyi egészséges, boldog embert már nem lehet csak úgy lehülyézni. A világban egyre több vega ember van. :D Ennek én nagyon örülök. Az összes nagy vallási vezető nem eszik húst. Úgy, hogy a magyar embernek igenis változni kell. Mert az étkezési szokásaink miatt egészen elképesztő az átlagéletkor. A tényekkel hiába vitatkoznak. Mi nem "hallottuk valakitől" hanem tényekkel alá tudjuk támasztani az étrendünket. :D
Össze kell fognunk mert együtt erősek vagyunk. A vegetáriánus fesztiválra a megjelenés kötelező, aki egy kicsit is komolyan gondolja. Szüksége van az embernek, hogy megérezze azt a légkört, ami ott majd körülvesz minket. Én is egyedül vagyok a környezetemben. Ha kell felgyalogolok Pestre, hogy olyan emberek között lehessek, mint jó magam. Csupa olyan dolog lesz, amik szinte körülölelik ezt az életmódot. Ott valószinüleg egy olyan érzéssel gazdagodok, amit be kell osztanom egy jó ideig:-) Én még nem voltam ilyen rendezvényen. De már elképesztően várom...
Avatar
kovacsattila1986
Inkább olvas
 
Hsz: 17
Csatlakozott: 2009. szept. 4., pén. 0:00


Vissza: Tagok bemutatkozása

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron