Sziasztok!

Üdvözlünk a veg.hu-n.

Sziasztok!

HozzászólásSzerző: Eperke » 2007. máj. 21., hétf. 21:04

Sziasztok!

Én már fél éve itt vagyok, de csak valahogy most jutottam el hogy írok ide. Nagyon jó, hogy van ez az oldal, rengeteg hasznos infot és hozzám hasonló véleményeket olvasok/olvastam itt, ami sokat segített hogy száműzzem életemből az állati dolgokat. Életem legjobb döntése, és csak sajnálni tudom hogy nem hamarabb találtam rá erre az életformára.
:)
Avatar
Eperke
Néha írogat
 
Hsz: 30
Csatlakozott: 2007. máj. 21., hétf. 0:00


HozzászólásSzerző: Norci » 2007. máj. 22., kedd 8:41

Sziasztok újoncok!

Szuper, hogy egyre többen szóltok hozzá, osztjátok meg a történeteiteket, tapasztalataitokat. Csak így tovább, kapcsolódjatok be az aktív fórumozók körébe, hogy minél több embernek tudjunk segíteni!

N
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: Eperke » 2007. máj. 24., csüt. 20:30

Azt kihagytam, hogy eleinte ugyan egészségügyi szempontok miatt kezdtem a hús- és állati termék-mentes étrendet, azóta szégyellem magam, hogy megettem állat-barátaimat, de legalább ma elmondhatom, hogy imádom az állatokat. Rovarirtózatom teljesen elmúlt, mivel teljesen másképp látom az élőlényeket, még a pici rovarokat is. Kívánom mindenkinek, hogy egyszer lásson hasonlóan.
Szépeket!
Avatar
Eperke
Néha írogat
 
Hsz: 30
Csatlakozott: 2007. máj. 21., hétf. 0:00

HozzászólásSzerző: NittNo » 2007. máj. 24., csüt. 23:10

Eperke!

Akkor nagyon hasonló az esetünk. Korábban én is megfogalmaztam a történetemet, ha visszanézed a fórumot, akkor el is olvashatod. És szerencsére ma már én is hasonló jókat érezhetek, mint Te! :)
Avatar
NittNo
Néha írogat
 
Hsz: 41
Csatlakozott: 2007. feb. 4., vas. 1:00

HozzászólásSzerző: Eperke » 2007. jún. 2., szomb. 20:38

NittNo írta:Eperke!

Akkor nagyon hasonló az esetünk. Korábban én is megfogalmaztam a történetemet, ha visszanézed a fórumot, akkor el is olvashatod. És szerencsére ma már én is hasonló jókat érezhetek, mint Te! :)


Szia NittNo!

Visszaolvastam a történetedet, és eszembe jutott, hogy jé, kiskoromban el voltam tiltva a tejtermékektől, mivel állandó csalánkiütésem volt. Mondjuk a kiütések nem múltak a tejfehérje-mentes étrendtől, ezért ki is vették a mandulámat mondván hátha attól van.. :evil:
Mióta felnőttem csak évente 2-szer voltak ezek a kellemetlenségek, de körülbelül négy-öt évvel ezelőtt rájöttem, hogy ha nem eszek húst csak gyümit, meg zöldséget, kenyeret akkor rohamos gyorsasággal elmúlnak a kiütések. Három éve nem is volt egyáltalán.
És azóta szeretek csak főzni mióta nem kell "tetemekkel" babrálnom a konyhában, visszatekintve nem csoda hogy utáltam.. :roll:
Volt néhány megtorpanásom a kedves dietetikusok és orvosok internetes cikkjei miatt, de aztán ellátogattam az oldalra és elmúltak a kétségeim. :)

Eper
Avatar
Eperke
Néha írogat
 
Hsz: 30
Csatlakozott: 2007. máj. 21., hétf. 0:00


Vissza: Tagok bemutatkozása

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron