üdv

Üdvözlünk a veg.hu-n.

üdv

HozzászólásSzerző: tami » 2004. szept. 3., pén. 20:07

Mit jelent (honnan jött) a niknevem: A nevem kezdőbetűiből
Táplálkozás: ovo-lakto-vegetáriánus

Szegeden élek.

Sport: lépcsőt mászok, fát hordok (az emeletre)
Vallás: nem vagyok vallásos

Könyvek, zenék, filmek: Forest Gump, mindenféle stílusú zene (komolytól a heavy metalig)
Ami érdekel: mindenféle kütyü

Emberek, akik inspiráltak engem: Ramana Maharsi, Bicsérdi Béla, Ferencsik István, Luigi Cornaro
Kedvenc idézetem: "Ha a vágóhidaknak üvegfala volna, mindenki vegetariánus lenne" Paul McCartney



Tizenéves koromban tiszta pattanás volt az arcom. Ezek nem szimpla pattanások voltak, hanem gyulladt gócok (ez jót tett a tini lelkivilágomnak -> bátor voltam a lányokkal). Sok orvoshoz elmentem, akik felírtak gyógyszereket (antibiotikum), kenceficéket, csodaszereket. Változás nem sok, max. gyomorfájás.

Ezek után került a kezembe egy könyv a táplálkozásról, és felvetődött, hogy szimpla "allergia" a bajom. Egy pár napos kenyérhéj-diéta után láss csodát, kezdtek eltűnni a ragyák. Később rájöttem, hogy a tojás a legrosszabb hatású, de innentől fogva mindent meg kellett változtatni. Legalapvetőbb a hús elhagyása volt.

Azt kérdeztem magamtól, hogy erre miért nem hívta fel senki a figyelmem. Egyetlen orvos mégcsak meg sem említette, hogy figyeljek oda a kajámra.

Mindez 12 éve történt, azonban azóta az állatok védelme is motivál.
Avatar
tami
Grafomán
 
Hsz: 666
Csatlakozott: 2004. aug. 23., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged


Vissza: Tagok bemutatkozása

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron