XII. vegetáriánus fesztivál

XII. veget

HozzászólásSzerző: tami » 2008. szept. 1., hétf. 13:51

kismaruszja.blog.hu
"A program színes volt, az előadások és a szórakoztatás területén is. Sajnos, egész napra nem tudtunk tervezni, talán jövőre. Az ételek magukért beszéltek. Ízletesek, guszták és nagyon laktatóak voltak. Milánói makarónit, mansfieldi burgonyát ettünk, majd grízgombóc és karoböntetes palacsinta volt a desszertünk. Mondhatom, hogy új nézőpontba helyeztem a vegetáriánus konyhát :)"
Avatar
tami
Grafomán
 
Hsz: 666
Csatlakozott: 2004. aug. 23., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged


ott voltubk mi is:)

HozzászólásSzerző: szilda » 2008. szept. 2., kedd 15:26

Remek volt a fesztivál. Részletes leírásomat elolvashatjátok a www.rosselelet.blogspot.com blogomon. Mindkét napot kinn töltöttük, egész családommal. Tanulságos program, remek társaságban, finom étellel.
Avatar
szilda
 
Hsz: 1
Csatlakozott: 2008. aug. 28., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: NittNo » 2008. szept. 4., csüt. 21:51

Én is csak csatlakozni tudok. Nagyon tetszett a helyszín, és iszonyat nagy szerencse volt, hogy ilyen napsütéses szép időnk volt.
Annyit sajnálok, hogy távolesett a helyszín mindentől. De azt hiszem kárpótolt a hosszas kiutazásban a fantasztikus hely és környezet! :)
köszönjük!
Avatar
NittNo
Néha írogat
 
Hsz: 41
Csatlakozott: 2007. feb. 4., vas. 1:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2008. szept. 6., szomb. 7:13

van valakinek eg ylistája, hogy kik kapták az elmúlt években a vegetáriánus Életmű Díjat a fesztiválon?
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2008. szept. 6., szomb. 21:44

nemtom ki kapta, de ha valaki megérdemelné az Jakus Orsolya és Komoróczki Dóri - akik több mint egy évtizede megrendezik a nagyérdeműnek a vega fesztivált. :D

Idén ki kapta vega életmű díjat? és hol lehetett erről szavazni, jelölni?
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2008. szept. 7., vas. 21:57

Igen ők is kaphatnák.

De ne feledkezzünk meg Boldizsárról sem, akit ugyan nem ismertem, de nagyon sok jót hallottam róla.
Ő kezdte el a vega-fesztivált, és végül is neki is köszönhető ez.
Itt egy érdekes cikk:
http://www.harmonet.hu/cikk.php?rovat=2 ... cikkid=920

De Boldizsárról pl. Boldogság többet tudna mesélni.

giyandeva írta:nemtom ki kapta, de ha valaki megérdemelné az Jakus Orsolya és Komoróczki Dóri - akik több mint egy évtizede megrendezik a nagyérdeműnek a vega fesztivált. :D

Idén ki kapta vega életmű díjat? és hol lehetett erről szavazni, jelölni?
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00


Vissza: Programok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron