Francia "kis"

Francia "kis"

HozzászólásSzerző: Simon Judit » 2016. szept. 28., szer. 23:45

Nos, akkor lássuk csak az én spenótos, brokkolis „kisem” előkészületeinek menetét.

Hozzávalók egy 25 centis kerámiaformához:

Tészta:
- 25 dkg liszt, valamilyen teljes értékű, nálam, ez tönköly volt
- 10dkg kókuszzsír vagy 1dl hidegen sajtolt napraforgó olaj
- egy fél mokkáskanálnyi só
- egy púposkéshegynyi szódabikarbóna
- víz

A töltelékhez:
- 1,5 dl köles
- olaj
- 30dkg spenót
- 2 répa
- 2-3 nagyobb brokkoli rózsa
- egy fél füstölt tofu
- egy nagy fej lilahagyma
- 10 centinyi póréhagyma
- fél csokor petrezselyem
- 2 gerezd fokhagyma
- 1 szójajoghurt
- 4evőkanál sörélesztőpehely
- só, bors, szerecsendió
- 1 paradicsom
- pici szódaikarbóna

Ha ezek a hozzávalók készen várnak,akkor csapjunk is bele. Első lépés a köles megfőzése. Ki, hogyan szereti, megpirítva vagy csak simán sóval 2-szeres mennyiségű vízben megfőzve. Én pirítom picit olajon és utána öntöm fel, nekem zamatosabb a köles így. Aztán, amíg fő a köles van 10 percünk, ami éppen elég arra, hogy meggyúrjuk a tésztát. Ez tradicionálisan egy omlós jellegű pite alap vagy , ha leveles tészta alapunk van otthon az is tökéletesen megteszi . Tehát egy tálba teszem a lisztet, a sót, a szódabikarbónát, a zsiradékot és ezeket jól elmorzsolom, és annyi vizet adok hozzá óvatosan, hogy jól gyúrható nem ragacsos tésztát kapjak.

Ezt a kiolajozott formába szépen belelapogatom úgy, hogy a tészta jóval túlnyúljon a forma szélein, ez lesz majd a betakaró rész.

Közben a köles majdnem kész. Most ne főzzük teljesen puhára, hogy majd sütés közben történjen ez meg.
A spenótót pici olajon egy lábasban összefonnyasztom kb. 1-2 perc alatt. Aztán egy nagyobb tálkába teszem, hozzá aprózom a brokkolit, a hagymát, a fokhagymát,répát, pórét, petrezselymet és mindezt összekeverem a kölessel, a szójajoghurttal, a sörélesztővel, egy késhegynyi szódabikarbónával, és nagyjából másfél deci vízzel, hogy olyan sűrű, darabos palacsintatészta érzésünk legyen. Közben beizzítom a sütőt, 180 fokra.
Aztán már terelgetem is bele ezt a masszát a formába. A plusz peremet, amivel nagyobbra nyújtottuk a tésztát, most használjuk fel, ezzel takarjuk be a kisünk szélét. Szépen visszahatjuk a túlnyúló peremet a töltelékre, majd én még tettem a tetejére díszítésképp paradicsom karikákat, és póréhagymát ééés már mehet is a forró sütőnkbe! Nagyjából 25-35 perc kell, hogy elkészüljön.

Mivel még sosem készítettem magamnak ilyen pitét, ezért számomra is meglepetés volt, mi is sül ki belőle. Hááát, meg kell mondanom, igen ízletes lett a végeredmény!

Az elhangzott receptet visszahallgathatják a Civil Rádió Kanáll forradalma című műsor archívumából, a receptet a Kanál Forradalma Facebookos oldalán és a Veg.hu-n találhatják meg! Találkozunk októberben !

14463061_10210772217285306_2503040071588061012_n.jpg
Simon Judit
Inkább olvas
 
Hsz: 15
Csatlakozott: 2015. feb. 4., szer. 21:19


Vissza: Egyéb

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron