Paprikás krumpli

Paprikás krumpli

HozzászólásSzerző: Simon Judit » 2016. jan. 20., szer. 20:48

Tehát hozzávalók 4 személyre:
- 1, 5 kg krumpli
- majd hagymafélék garmadája következik az én variációmban-legyen egy fej vörös, 1 lila, 1 fehér hagyma, póréhagyma, majd a díszítéshez, olajban eltett medvehagyma
- 2 db paradicsom,
- 1 fehérpaprika és egy kápia paprika
- hidegen sajtolt napraforgó olaj,
- só, paprika, bors és én egy pici oreganot is teszek bele
Ez eddig az alap recept. De ezt még fel lehet dúsítani különböző izgalmas kiegészítőkkel. Nálunk az Alföldön szokás még nokedlit is bele szaggatni. Vagy akár szója virslivel, gabonakolbásszal füstös ízt is adhatunk ételünknek. Nálam a tönköly kolbász és a gabonakolbász a nyerő kiegészítés. De találkoztam már, gombás és répás variációval is.
Ha nokedlit is készítünk, akkor ahhoz kb.15 dkg teljes kiőrlésű liszt, pici só és annyi víz szükséges, hogy kissé nyúlós tésztát kapjunk.
Akkor vágjunk is bele!
Megtisztítom a burgonyát, a hagymákat. A krumplit izmosabb hasábokra szelem, a hagymát pedig apró kockákra vágom. Felkockázom a paradicsomot, a paprikákat.
Egy nagyobb lábas készítek elő, amiben felhevítem az olajat és már rá is dobom a hagymát pirulni. Majd egy jó kancsónyi vizet máris előkészítek. A piruló hagymára nagyjából három kiskanál paprikát hintek és néhány másodpercig együtt pirítom a hagymával. Most kell nagyon ügyesnek lennünk, mert ha sokáig pirul a pirospaprika, akkor megkeseredik. Tehát 5-10 másodperc után az eddigi egyvelegre teszem a krumplit, a paradicsomot, átforgatom őket és felöntöm az odakészített vízzel, addig hogy bőven ellepje.
Ízlés szerint sózom, borsozom és hintek bele egy kis oreganót. Majd hagyom főni. Ha meleg vízzel öntöm föl, akkor időt spórolhatunk, gyorsabban elkezd főni az étel. Amikor a krumpli már kezd puhulni, akkor készülök is a nokedlivel. Ettől kicsit sűrűbb lesz majd a paprikás krumpli, tehát aki levesebben szereti egy kis vízzel lazíhatja a sűrű szaftot.
Az előre összekevert nokedlit beleszaggatom, és hagyom tovább rotyogni a finomságot. S ha a krumpli megfőtt, akkor még utolsó varázslatként beleteszem a felkockázott paprikákat, a karikára vágott pórét és egy kiskanálnyi medvehagyma és gabonakolbász teszi fel az i-re a pontot. Jól átkeverem ezekkel a kis izgalmakkal és készen is van a paprikás krumplim.
Én szeretek egy kis savanyú káposztát is kínálni mellé, igazán jól kiemeli a íz hatását a krumplinak.
Jó étvágyat és nagy kedvet kívánok mindenkinek az elkészítéshez!
Az elhangzott receptet meghallgathatják újra a Civil Rádió Kanál Forradalma című műsor archívumából. A facebookon pedig a Kanál Forradalma csoportban valamint a veg.hu-n a receptet és a képeket is megtalálhatják.
Szép napot kívánok mindenkinek!
Simon Judit
Inkább olvas
 
Hsz: 15
Csatlakozott: 2015. feb. 4., szer. 21:19


Vissza: Egyéb

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron