Szivárványos töltött paprika

Szivárványos töltött paprika

HozzászólásSzerző: Simon Judit » 2015. szept. 30., szer. 21:07

Lássuk csak, hogy mire is lesz szükségünk!
Hozzávalók 4 személyre:
- 8 darab paprika-én vettem dundi kápiát, fehéret , vastaghúsú zöldet, de lehet, akár sárga kaliforinait is , azzal még én is szemeztem
A töltelékhez:
- egy 3 decis bögrényi köles
- egy kicsi fej hagyma
- egy gerezd foki
- egy kicsi répa
- 15 dkg gomba, vagy egy apró cukkini
- pirosparika
- só,hidegen sajtolt olaj, majoranna
A paradicsom öntethez:
- 1 liter paradicsomszósz, lehet házi is az a legjobb, de ha nincs a sima paradicsompüré is megfelel
- só, bors, esetleg szerecsendió
- ha valaki kedveli a klasszikus édeskés ízt, akkor mindenki használja a saját édesítő formáját- nálam ez most kókuszvirág cukor,ami kellemes karamellás aromát tesz még hozzá
- én még póréhagyma karikákat is tettem a szószba
S ha mindezek megvannak, akkor indulhat is a paprikázás.
Megtisztítom a gombát vagy cukkinit,a répát és a fokhagymát. Én gombával készítettem jelen esetben. Így kis olajon enyhés rozsdásra megpirítottam a gombát, majd rászórtam a hagymát, végül egy kis apróra vágott répát. Egy kis só és bors és készen is vagyunk a töltelék díszítővel. Majd a köles következik. Pici olajon megpirítom a bögrényi kölest, és két és félszeres mennyiségű vízben megfőzöm kis sóval. Amíg a köles puhul addig megmosom, kicsummázom a paprikákat, hogy már készen várják a töltetéküket.
Ha kész a köles, akkor összekeverem még melegen a pirított töltelékdíszítő zöldségeimmel. Kevergetés közben még ízlés szerint ízesítem a tölteléket. Én tettem még bele egy kis pirospaprikát, egy kis sót és majorannát és még egy nagy gerezd fokhagymát is belenyomtam.
Majd ezt a keveréket szépen kanállal belenyomkodtam az előkészített paprikákba. Ha netán maradna egy kis töltelék, készíthetünk belőle, kis golyókat és a tálalásnál remekül fel is dobja még a tányér hangulatát. A sütéshez egy magas falú tál a legalkalmasabb, akár cseréptál is lehet. Egy kicsi olajat teszek az aljába és jól megszórom a felszeletelt póréhagyma karikákkal, és egy kis magyaros fűszerrel hintem még be.
Majd erre az ágyra rendezem a megtöltött paprikákat. Ezután pedig az utolsó művelet következik a paradicsomszósz. Egy tálba kiöntöm a paradicsomot és befűszerezem, kis só, bors, lehelletnyi szerecsendió, s ha úgy kívánjuk kis magunk módján használt édesítés. Jól összekeverem a megfűszerezett paradicsomszószt és nyakon öntöm vele a paprikaágyat. Majd zsupsz be az előmelegített sütőbe.
Én 200 fokon sütöttem nagyjából 20-25 percig, a felső fűtőszálhoz jó közel igazítva. Ezalatt szépen megpirult a paprika, de nem veszítette el az állagát és talán még maradt benne egy parányi vitamin is.
S a végeredmény pedig? ! Csodálatos illatok, ízek, zamatok. Továbbá a töltött paprika élménye újraszínezve és jelentem már szeretem ezt az ételt is.
Simon Judit
Inkább olvas
 
Hsz: 15
Csatlakozott: 2015. feb. 4., szer. 21:19


Vissza: Egyéb

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég

cron