Lasagne - kerti módra (vegán)

Lasagne - kerti módra (vegán)

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2012. szept. 1., szomb. 21:58

Felszolgálási idő:
Elkészítési idő: 1-1.5 óra
Főzési idő:
Kategória: Tészták
Fajtája: vegán

Bemutatás
Mindig is szerettem a lasagne-t, és addig nem nyugodtam, amíg magam el nem készítettem :-) Első alkalommal azért készítettem, mert nem volt szívem kidobni a kertben termett hatalmas, szálkás karalábot. Inkább lereszeltem, és az lett a töltelék alapja. Nyáron azt teszem bele, ami éppen a kertben terem.

Hozzávalók
tésztához: tetszés szerinti liszt (én a teljeskiőrlésű tönkölybúza lisztet szeretem) víz egy kis só töltelékhez: karalábé vagy tök lereszelve hagyma olaj paradicsom,paprika fűszerek

Elkészítés módja
Egy szűk fél kiló lisztet vízzel és egy kis sóval összegyúrok, a játékgyurmánál kicsit puhább állagúra. Állni hagyom, közben elkészítem a tölteléket. A hagymából, paradicsomból, paprikából pörkölt alapot csinálok, és beleteszem a karalábot, vagy a tököt - ezek helyettesítik a darált húst. Tetszés szerint fűszerezem - mindig másként, így nem lesz unalmas. És puhára főzöm. Közben annyi vizet teszek hozzá, hogy a hagyományos zöldségpörköltnél hígabb legyen, mert ebben a lében fől meg a tészta is. A tepsit kiolajozom, a tészta egy részét vékonyra nyújtom, és beleszabom a tepsibe. Ezután a meleg töltelékből teszek rá. Újabb lap tészta, újabb adag töltelék. Általában úgy sikerül a töltet mennyisége, hogy 3-4 réteg lesz. A tetejére megint akkora lapot szabok, hogy letakarja. A közbülső lapokat inkább kissebbre méretezem, mert nem jó, ha túl sok tészta torlódik. Tetejére teszek egy kis pörköltlét, majd letakarom alufóliával, és 25-30 percig sütöm. Ennyi idő alatt a tészta megfől, ekkor leveszem a fedőt, és kicsit megpirítom, illetve ilyenkor érdemes reszelt sajtot tenni rá, ha akar. Ha sok lett a tészta, el használható zöldséges batyu készítésére: kör alakú lapokat nyújtunk, párolt zöldséggel, vagy lekvárral megtöltjük, összehajtogatjuk, széleit összenyomjuk, és forró, bő sütőben kisütjük. Ilyenkor ropogós a tészta, ha állni hagyjuk, megpuhul. Ha véletlen sok lenne a töltelék (velem még nem fordult elő) üresen petrezselymes rizzsel tálalva kész a vacsora :-)
Forrás:
Beküldte:: szilvi , Monday, October 11. 2004 - 08:59:49
Szilvi
Törzsvendég
 
Hsz: 239
Csatlakozott: 2004. szept. 9., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged


Vissza: Tészták

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron