Vörös lencse dhal

Vörös lencse dhal

HozzászólásSzerző: Simon Judit » 2016. feb. 24., szer. 17:30

Lássuk csak, mi szükséges a vörös lencse dhalunkhoz.
Hozzávalók 4 személyre:
a leveshez:
- 25 dkg vörös lencse
- 1 nagy fej v. hagyma

- 4 gerezd fokhagyma
- 2 nagy répa,
- 1 negyed zeller
- 1 fehérrépa
- 2 paradicsom
- 1 kápia paprika
- 2 krumpli
- indiai fűszerek : gharam mamasal, rómaik kömény, kardamom, gyömbér,piros paprika, fekete mustármag, ö. görögszéna, koriander,madras curry, babérlevél
- só, olaj
- petrezselyem
- kókusz tejszín

A feltéthez:
- 1 füstölt tofu
- 3 fej lilahagyma
- olaj
- fűszerek
Éééés akkor jöjjön is a főzőcskézés!
A vörös lencsét is jó kis időre beáztatni, az előbb már említettek miatt. Ami nagyon jó hír, hogy meglehetősen gyorsan meg is fog főni a levesünk a villám vöröskéből. Tehát egy fél óra ázás után, a vizet leöntve a lencsénkről, fel tesszük főni a szemeket s a vízbe dobok 3-4 babérlevelet. Annyi vízzel öntöm fel, amennyi levest szeretnénk majd.
Közben megtisztítom a zöldségeket. Mindegyiket fel vágom és a lencse mellé dobom főni, kivéve a fokit, azt majd a legvégén.
Amíg fő a lencse és a zöldségek, addig megpucolom a lilahagymákat. A tofut is felkockázom és elkezdem pirítani egy kis olajon. Majd ha már rozsdásodik mellé zsuppszintom a felszeletelt hagymát és együtt barnítom őket tovább. Amikor úgy látom, hogy jól összesültek, akkor teszek rá fűszereket, egy kis fokhagymát, sót, borsot, kis pirospaprikát és ezzel hirtelen még áthevítem a hagymás tofufeltétet. S ha készen van, csak félreteszem a tálalásig.
Közben a leves is megfőtt valószínű. Ellenőrzöm a zöldségeket, s ha megfelelő, akkor tűzről le és egy kis halászat következik. Felkutatom a beleúsztatott babérleveleket, kihalászom őket. Majd botmixerrel az egész levest leturmixolom. Ha ezzel megvagyok, jöhet a fűszerezés. Egy kis olajon megpirítok egy fél mokkáskanálnyi gharam masalát, rómaiköményt,madras curryt, fekete mustármagot, pici őrölt kardamomot és pici őrölt görögszénát. Az indiai ételek alapját adják a megfelelő fűszerek összepirított kombinációji. A pirítás során kapja meg a fűszerválogatás a különleges ízét.
Ha ezzel megvagyok, akkor beleelegyítem a levesbe a fűszeres olajmixet. Jól elkevergetem és kicsit még hagyom lassú tűzön összerottyanni. Belenyomom a fokhagymát, ízesítem sóval és végül felöntöm a már kikészített kókusz tejszínemmel. Nagyon apró kockára vágva még beleugranak a paradicsomok, a fokhagyma és az apróra vágott petrezselyem is így a végén. Ezzel már nem is főzöm igazán csak összeengedem őket. S már készen is van a különleges, tápláló keleti levesem. Tálalásnál néhány kanálnyi pirított hagymás, tofus feltéttel gazdagítom ezt a mennyei eledelt.
Jó étvágyat mindenkinek!
Csatolmányok
12696237_10208808653120799_1766363456_n.jpg
Simon Judit
Inkább olvas
 
Hsz: 15
Csatlakozott: 2015. feb. 4., szer. 21:19


Vissza: Levesek

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron