80/10/10

80 százalék egyszerű szénhidrát (vagyis gyümölcsök, főleg édesek), 10 százalék zsír és 10 százalék fehérje

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: RAtti » 2012. máj. 7., hétf. 18:58

Iván ezt én is így gondolom.
Valóban nem sok 811-es leányka szaladgálhat kis országunkban. :roll:
Amúgy miattam is azt eszik valaki amit akar, nem szólok bele csak engem is "hagyjanak békén" -a jó példa nagy valószínűséggel úgyis ragadós lesz :D - de azért a cigi meg a "kelleténél" több alkohol már nem fér bele. -bár ezt mindenevő koromban sem tudtam elfogadni.

A gyereket meg még úgyse "kényszeríteném" nyersevésre (már csak azért sem mert még nekem sincs elég tapasztalatom) de azért a nagyon szemét kajáktól igyekeznék távol tartani, ezek túl nagy kárt okoznak, s nehéz tőlük szabadulni (sajna ezt én is megtapasztaltam) aztán majd ha felnő, a kellő információk birtokában eldönti mit akar.
Avatar
RAtti
Grafomán
 
Hsz: 2508
Csatlakozott: 2009. ápr. 19., vas. 0:00


Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: atill » 2012. máj. 8., kedd 13:07

atill
Írogat
 
Hsz: 53
Csatlakozott: 2011. márc. 6., vas. 18:46

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: Stoner » 2012. máj. 9., szer. 9:55

Szia Ratti, Iván!
Régóta foglalkoztat a züllés jelenlegi szintjén a segíteni, nevelni, vagy közömbösen szemlélni, közötti választás döntésének kérdése. Mivel tanítottam (neveltem, nevelek, pl. magamat) ezért sokféle utat el tudok képzelni. Személyre szabottakat. Azonban a közömbösséget nem tudom elfogadni. Sajnos, ez mára a tisztelet, vagy az "emberi jogok" álruhájába bújik. Érdekes módon, kiveszett - ha egyáltalán volt - az EMBER iránti felelősségérzet, vagy EMBER=TERMÉSZET/FÖLD iránti felelősségérzet. A mai generáció csekélyke energiája, ami legfeljebb a fajfenntartásban és az élvezetek végsőkig való hajszolásában merül ki, nem elég arra, hogy ezeket az EMBER számára rendelt feladatokat ellássa. Ezért a züllés talán visszafordíthatatlan. Ha végleg lemondanék arról, hogy valaha találjak egy IGAZ embert, vagy valakit rávezethessek, hogy önmagában megtalálja, akkor nyugodtan elköltözhetnék egy barlangba. Ezért a beszéd, a figyelmeztetés, a következetesség, a példamutatás, a szeretet ereje, a megvetés kiküszöbölése nélkülözhetetlen annak, akinek van elég kurázsija ehhez. De ezt mástól nem várhatjuk el, csak magunktól.
.......

Kiló/éghajlat...
Valóban. Elismerem, hogy jobb volna egy trópusi, vagy szubtrópusi égöv alatt élni. Ezért már régóta dolgozom azon, hogy miniben a meleg éghajlatot létrehozzam. Eléggé skizoid lehet, és nehezen állja a kritikát, hogy pont én, aki elvetem a műanyagok és más mesterséges dolgok, elvek stb. használatát, ilyen megoldáshoz folyamatom. Ennyi telt ki tőlem/tőlünk, hogy életben maradjunk egy rohamosan bomló-romló világban. Ki tudja meddig, és milyen fokon tudom életben tartani magam és a családomat. De úgy látszik, van bennem valami, ami erősebb az önzésnél és talán a józanésznél is, bár én a józanészvallás hívője vagyok... De talán ez a túlélési ösztön. Nem tettem le arról, hogy egyszer hosszabb időt töltsek egy valóban "jó helyen". De most még nem jött el ennek az ideje.
Attól eltekintve, hogy valóban "meleg helyről" származunk, nem alkuszom meg és nem fogok szalonnát reggelizni, vagy füstölt pisztrángot. Láthatjátok, hogy még azt a "csodakenyeret" is elhagytam, amit csak én ismerek igazán és tényleg semmi köze nincs a kenyérhez, és talán már ahhoz a gabonához sem, amiből készül, de kíváncsi voltam, hogy mire jutok nélküle. A magok valóban nem tesznek jót nekem. De visszatérve az 54 kilóra. Érdemes elgondolni, hogy, mikor elkezdtem 22 évvel ezelőtt a zöldevést, szó nem volt arról, hogy mindent azonnal nyersen egyek. Ettől függetlenül sok mindent azért már akkor is nyersen ettem. De az első év után RÖVID IDŐ ALATT LEMENTEM 54 KILÓRA! Tehát, ennek a számnak valami más jelentősége van. Ha az ember akármilyen kicsit is változtat - a mindenevésről zöldre váltani pedig nem kicsinység -, akkor a szervezet keresi a középpontot, és előbb-utóbb meg is találja. Erről számolt be sok ember, aki váltott. Még mindig bízom abban, hogy a kenyérről (az egyetlen "másról" való teljes nyersre váltás is az 59-61 kilóról 54-55-56 kilóra való visszaesést produkálta, de a májtisztítás után is fél évig ugyanez volt a helyzet.)
Valószínű, hogy az egész emésztő/hormon/immun/ideg/elme/tudat/ egységes rendszer kell, hogy megtalálja a felemelkedéshez vezető utat. De ha az ember csak a tanulságot, tudományos tapasztalatot, összefüggéseket keresi, és nem törődik azzal, hogy mindenki más mit gondol róla, továbbá az apró pozitív részletekre is figyel, akkor már észreveheti azt, amiért érdemes belevágni egy ilyen változtatásba. Az a motívum, ami a mindenevésről a zöld felé vitt, hozott számos előnyt és számos negatívumot is. De senki sem tudja megmondani, mi lett volna a váltás nélkül velem, vagy bárki mással. Ezt a kérdést ti is feltehetitek magatoknak... Lehet, hogy ugyanaz a közös ok, ami ezt a Földön generálja. Van valami, misztikus, vagy inkább tudatfeletti tényező, amivel kevesen számolnak. Ez nem isten, vagy egy rajtunk kívül lévő szentség, esetleg minket megsemmisíteni akaró idegen hatalom. Ez, amit tényleg TÚLÉLÉSI ösztönnek nevezhetünk. Ma még az emberek igen kis hányada képes meglátni azt a vékonyka fonalat, ami kivisz minket ebből a káoszból. Érdemes kinyitni a szemünket, mert az a fonal létezik!

És egy mai hír, ami azért sokat elmond arról, hova tartunk:
A "trendi" a továbbiakban az lesz, hogy az iskolákban naponta legyen tornaóra (hurrá!) és csökkenjen a kötelező olvasmányok száma/mennyisége (kivéve a http://kovigabor.tulelo.hu) és több legyen a matematika óra... No comment
Stoner
Grafomán
 
Hsz: 1218
Csatlakozott: 2005. jan. 7., pén. 1:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: smanag » 2012. máj. 9., szer. 18:08

Bár nem tudom milyen magas vagy, de a súlyod kicsit alacsony. Az agresszív és rövidtávú megoldás, kicsit több kalóriát kell bevinni, és lehet enni csíramagokat, mivel a test a bonyoloúltabb és fajtájában megnövelt étkezéstől mindig terheltebb lesz, ha az magok fajtájában és fajában történt bonyolultság, ugyanis ez magasabb koncentrált táplálék bevitelt ad, amivel a test lassabb emésztéssel, azaz anyagcserével és a mérgek pufferolására vizesebb testtel válaszol és ez a kettős hatás eredményez pár kg testsúlyemelkedést. Csakhogy egy egészségtelenebb testben. A cél nem a vizesebb, és nehezebben emésztő test, hanem az acélos, de villám hatékonyságú test, amilyennek lennie kellene a saját táplálékainkon és a saját fizikai képünk szerint is. Ez a testi fizikai megnyilvánulás ugyanis az egészséges, ami a kisportolt, sporton megedzett, izmos, acélos, magnetikus test.
De megsúgom, hosszútávon én nem foglalkoznék vele, mert a súly vissza fog rendeződni a 60kg körüli szintre különösen akkor, ha fizikailag aktívabbá teszed magad.
A mozgással ugyanis a test épülési stresszbe kerül, hogy bírja a megterhelést, kénytelen inat, izmot, csontot, zsírt, szerveket (sportszív, tüdő pl.) és szövetállományt emelni, növelni. És ha rendszeres fizikális stresszben van, akkor teljesen mindegy milyen étrenden, de mindegyiktől megerősödik. Csakhogy az egyiken vibrant jellegű acélosan edzett test lesz, a rossz étrenden meg egy puha állagú, mérgekkel teli, és sok vizet visszatartói (felesleges puffer víz) testünk lesz.

A test hatékonyságát kell növelni és az a művész, aki 1700 kcal tiszta zöld,- és gyümi étrenden építi meg gorilla testét. És lényegében ez a test az igazi vibrant test.
Ne essünk abba a hibába hogy vibrant test az egy vézna test, henem az egy nagyon erős , fizikálisan is izmossá épült de egy olyan test, mely a legtisztább táplálékokon épült meg magnetikus testműködésben.

Lekicsinyeljük és elhanyagoljuk ezért a testidegen és hőkezelt ételek ártalmának fontosságát, csakhogy ezek minden esetben mérgezik a testet, és soha sem adhatnak igazi, vibrant megépítettséget, mert a belső vízünk(testnedv)víz soha sem lesz kristálytiszta és energatikailag is brutál feltöltött, hanem egy zavaros vizet kapunk.Vagy a másik véglet meg, amikor a víz nagyon koszos, és a testnedveink már az őrülettel, mert kibirhatatlan a létük, a rákkal küzdenek a fertő testben fuldokló sejtjeinkből megépülve a rossz táplálékokon, a táplálkozási hiba következtében.
Az életminőségnek ezek az igazi mérőfokozatai, s nem csak a külső kinézet, hanem a belső megépítettség állaga, ami táplálék függő.

:D
Avatar
smanag
Grafomán
 
Hsz: 3292
Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 0:00
Tartózkodási hely: Szentendre mellett

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: borcsok1 » 2012. máj. 9., szer. 20:17

Stoner írta:Szia Ratti, Iván!
Régóta foglalkoztat a züllés jelenlegi szintjén a segíteni, nevelni, vagy közömbösen szemlélni, közötti választás döntésének kérdése. Mivel tanítottam (neveltem, nevelek, pl. magamat) ezért sokféle utat el tudok képzelni. Személyre szabottakat. Azonban a közömbösséget nem tudom elfogadni. Sajnos, ez mára a tisztelet, vagy az "emberi jogok" álruhájába bújik. Érdekes módon, kiveszett - ha egyáltalán volt - az EMBER iránti felelősségérzet, vagy EMBER=TERMÉSZET/FÖLD iránti felelősségérzet. A mai generáció csekélyke energiája, ami legfeljebb a fajfenntartásban és az élvezetek végsőkig való hajszolásában merül ki, nem elég arra, hogy ezeket az EMBER számára rendelt feladatokat ellássa. Ezért a züllés talán visszafordíthatatlan. Ha végleg lemondanék arról, hogy valaha találjak egy IGAZ embert, vagy valakit rávezethessek, hogy önmagában megtalálja, akkor nyugodtan elköltözhetnék egy barlangba. Ezért a beszéd, a figyelmeztetés, a következetesség, a példamutatás, a szeretet ereje, a megvetés kiküszöbölése nélkülözhetetlen annak, akinek van elég kurázsija ehhez. De ezt mástól nem várhatjuk el, csak magunktól.
.......

Kiló/éghajlat...
Valóban. Elismerem, hogy jobb volna egy trópusi, vagy szubtrópusi égöv alatt élni. Ezért már régóta dolgozom azon, hogy miniben a meleg éghajlatot létrehozzam. Eléggé skizoid lehet, és nehezen állja a kritikát, hogy pont én, aki elvetem a műanyagok és más mesterséges dolgok, elvek stb. használatát, ilyen megoldáshoz folyamatom. Ennyi telt ki tőlem/tőlünk, hogy életben maradjunk egy rohamosan bomló-romló világban. Ki tudja meddig, és milyen fokon tudom életben tartani magam és a családomat. De úgy látszik, van bennem valami, ami erősebb az önzésnél és talán a józanésznél is, bár én a józanészvallás hívője vagyok... De talán ez a túlélési ösztön. Nem tettem le arról, hogy egyszer hosszabb időt töltsek egy valóban "jó helyen". De most még nem jött el ennek az ideje.
Attól eltekintve, hogy valóban "meleg helyről" származunk, nem alkuszom meg és nem fogok szalonnát reggelizni, vagy füstölt pisztrángot. Láthatjátok, hogy még azt a "csodakenyeret" is elhagytam, amit csak én ismerek igazán és tényleg semmi köze nincs a kenyérhez, és talán már ahhoz a gabonához sem, amiből készül, de kíváncsi voltam, hogy mire jutok nélküle. A magok valóban nem tesznek jót nekem. De visszatérve az 54 kilóra. Érdemes elgondolni, hogy, mikor elkezdtem 22 évvel ezelőtt a zöldevést, szó nem volt arról, hogy mindent azonnal nyersen egyek. Ettől függetlenül sok mindent azért már akkor is nyersen ettem. De az első év után RÖVID IDŐ ALATT LEMENTEM 54 KILÓRA! Tehát, ennek a számnak valami más jelentősége van. Ha az ember akármilyen kicsit is változtat - a mindenevésről zöldre váltani pedig nem kicsinység -, akkor a szervezet keresi a középpontot, és előbb-utóbb meg is találja. Erről számolt be sok ember, aki váltott. Még mindig bízom abban, hogy a kenyérről (az egyetlen "másról" való teljes nyersre váltás is az 59-61 kilóról 54-55-56 kilóra való visszaesést produkálta, de a májtisztítás után is fél évig ugyanez volt a helyzet.)
Valószínű, hogy az egész emésztő/hormon/immun/ideg/elme/tudat/ egységes rendszer kell, hogy megtalálja a felemelkedéshez vezető utat. De ha az ember csak a tanulságot, tudományos tapasztalatot, összefüggéseket keresi, és nem törődik azzal, hogy mindenki más mit gondol róla, továbbá az apró pozitív részletekre is figyel, akkor már észreveheti azt, amiért érdemes belevágni egy ilyen változtatásba. Az a motívum, ami a mindenevésről a zöld felé vitt, hozott számos előnyt és számos negatívumot is. De senki sem tudja megmondani, mi lett volna a váltás nélkül velem, vagy bárki mással. Ezt a kérdést ti is feltehetitek magatoknak... Lehet, hogy ugyanaz a közös ok, ami ezt a Földön generálja. Van valami, misztikus, vagy inkább tudatfeletti tényező, amivel kevesen számolnak. Ez nem isten, vagy egy rajtunk kívül lévő szentség, esetleg minket megsemmisíteni akaró idegen hatalom. Ez, amit tényleg TÚLÉLÉSI ösztönnek nevezhetünk. Ma még az emberek igen kis hányada képes meglátni azt a vékonyka fonalat, ami kivisz minket ebből a káoszból. Érdemes kinyitni a szemünket, mert az a fonal létezik!

És egy mai hír, ami azért sokat elmond arról, hova tartunk:
A "trendi" a továbbiakban az lesz, hogy az iskolákban naponta legyen tornaóra (hurrá!) és csökkenjen a kötelező olvasmányok száma/mennyisége (kivéve a http://kovigabor.tulelo.hu) és több legyen a matematika óra... No comment



Ahogy Krisztus Úrunk megmondta: " Ne aggodalmaskodjunk a holnap felől,minden napnak elég a maga baja"
Avatar
borcsok1
Grafomán
 
Hsz: 617
Csatlakozott: 2010. okt. 18., hétf. 0:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: Stoner » 2012. máj. 11., pén. 18:59

Szia Iván!
167 cm. Nekem is kevésnek tűnik, (az 55) de minden egyéb tekintetben jobb vagyok, mint korábban. Ez nem bebeszélés. Tegnap kint voltunk az édenben, vagyis a vad természetben, állatmentésen. Ez sem egy leánykának való feladat. Minden napra ehhez hasonlók vannak. Ettől függetlenül reggel húzódszkodással kezdem a napot általában. Egész nap küzdök a rengeteg fizikai munkával. Emellett az agyamat is tornáztatom
http://kovigabor.tulelo.hu//index.php?o ... 6&Itemid=1
egy idevágó talányos tanulmány
Szóval a fizikai erőfeszítésekben nincs hiány. Természetes, hogyha semmit se tennék, akkor ezt kéne tennem, mint most. Hamarosan jön egy jó kis kőfalépítés megint, aztán nyílászárók, meg ami ezzel jár. Ha idejön valamelyikótök, látni fogja, hogy eddig se henyéltem. Azokat a köveket, én is felemeltem, amikből a melléképület felépült. Követ is törtem eleget, nem kis műszerész kalapáccsal. A kalóriával sincs baj, mert jó sokat és jó erőseket eszem. De, amit nem szabad elfelejteni, hogy hiába kezdtem 42 évesen a zöldevést, sokkal korábban kellett volna kezdenem. Ezt sajnos hiába mondom/mondtam a fiaimnak, vagy bárkinek. A testem soha nem volt 100-as, de az akaratom 200, mint anyámnak. Ez segít át a nehézségeken. Talán némi eszem is van hozzá. Én egy cseppet sem aggódom a súlyom miatt, de azért agyalok a jobbá tételén. Ha viszatérnék a kenyérre, visszajönne a 4-5 kiló, főleg azért, mert lelassulna az emésztésem. Most igen gyors, de tökéletes is. Nem mondom, ha egész nap azokat a szupergyümölcsöket enném, amik csak helyükön fogyaszthatók igazán, akkor nem is volna ilyen gond. De pénzem és lehetőségem sincs, hogy mostanában ezt kipróbáljam. Mint mondtam, várom, hogy a testem megtalálja a középpontot. Nem tudom, világos volt-e a levezetésem, ahogyan a korábbi váltásaim során is visszaesett a testsúlyom? Most is ez történik. Igaz, hogy már elmúlt mésfél év, és közben voltam több is, de a nyár még előttünk van. Jönnek a cseresznyék és a többi finomság.
Stoner
Grafomán
 
Hsz: 1218
Csatlakozott: 2005. jan. 7., pén. 1:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: smanag » 2012. máj. 11., pén. 20:51

Mivel alacsony vagy, ezért az 55 kg nem drámai egyáltalán. Az Ideális kb 60 körül lenne.
:D
Avatar
smanag
Grafomán
 
Hsz: 3292
Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 0:00
Tartózkodási hely: Szentendre mellett

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: borcsok1 » 2012. máj. 11., pén. 21:43

Stoner írta:Szia Iván!
167 cm. Nekem is kevésnek tűnik, (az 55) de minden egyéb tekintetben jobb vagyok, mint korábban. Ez nem bebeszélés. Tegnap kint voltunk az édenben, vagyis a vad természetben, állatmentésen. Ez sem egy leánykának való feladat. Minden napra ehhez hasonlók vannak. Ettől függetlenül reggel húzódszkodással kezdem a napot általában. Egész nap küzdök a rengeteg fizikai munkával. Emellett az agyamat is tornáztatom
http://kovigabor.tulelo.hu//index.php?o ... 6&Itemid=1
egy idevágó talányos tanulmány
Szóval a fizikai erőfeszítésekben nincs hiány. Természetes, hogyha semmit se tennék, akkor ezt kéne tennem, mint most. Hamarosan jön egy jó kis kőfalépítés megint, aztán nyílászárók, meg ami ezzel jár. Ha idejön valamelyikótök, látni fogja, hogy eddig se henyéltem. Azokat a köveket, én is felemeltem, amikből a melléképület felépült. Követ is törtem eleget, nem kis műszerész kalapáccsal. A kalóriával sincs baj, mert jó sokat és jó erőseket eszem. De, amit nem szabad elfelejteni, hogy hiába kezdtem 42 évesen a zöldevést, sokkal korábban kellett volna kezdenem. Ezt sajnos hiába mondom/mondtam a fiaimnak, vagy bárkinek. A testem soha nem volt 100-as, de az akaratom 200, mint anyámnak. Ez segít át a nehézségeken. Talán némi eszem is van hozzá. Én egy cseppet sem aggódom a súlyom miatt, de azért agyalok a jobbá tételén. Ha viszatérnék a kenyérre, visszajönne a 4-5 kiló, főleg azért, mert lelassulna az emésztésem. Most igen gyors, de tökéletes is. Nem mondom, ha egész nap azokat a szupergyümölcsöket enném, amik csak helyükön fogyaszthatók igazán, akkor nem is volna ilyen gond. De pénzem és lehetőségem sincs, hogy mostanában ezt kipróbáljam. Mint mondtam, várom, hogy a testem megtalálja a középpontot. Nem tudom, világos volt-e a levezetésem, ahogyan a korábbi váltásaim során is visszaesett a testsúlyom? Most is ez történik. Igaz, hogy már elmúlt mésfél év, és közben voltam több is, de a nyár még előttünk van. Jönnek a cseresznyék és a többi finomság.



Ma már világosan kiderült az agyat tornásztatni felesleges,sokal sokkal többet ér neki a mozgás,tehát Gabi bá inkább kint legyél és a túlélőlapot szép lassan pihentetni kell:)
Avatar
borcsok1
Grafomán
 
Hsz: 617
Csatlakozott: 2010. okt. 18., hétf. 0:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: RAtti » 2012. máj. 12., szomb. 7:27

Szia Iván!

A facebook-on írtál valamilyen bio datolyáról amit Te is szoktál enni, 2000-2500 körüli az ára.
Ez aszalt? -és ha igen nincs "megsütve"?
Amúgy szoktál enni aszalt gyümiket?


Kicsit még ide kapcsolódik a kérdés:
Nemrég kérdeztelek, hogy mi a véleményed arról ha betartjuk a 811 arányait, de összekeverünk egy kis édesgyümit magokkal. Ekkor még meg akartalak kérdezni arról, hogy elmondása szerint pl. Tim is szokott rendszeresen enni egy "Larabarnak" nevezett szeletet, (hasonló mint a müzli, csak nincs benn gabona, olyan mint a diákcsemege) szóval aszalt gyümi meg olajos magok.
Erről mi a véleményed?

Valahogy jó lenne kicsit koncentráltabbá tenni a kaját, ezért jutnak eszembe ilyenek.
Amikor tél idején a kalória legalább fele banán akkor úgy ahogy tudom tartani a súlyt, de ahogy jönnek a dinnyék, barackok, akkor már nehezebb, hiába van meg ugyanaz a napi kalória. -valószínűleg nyáron sem "úszom" meg banán nélkül. :roll:

Kösz! :D
Avatar
RAtti
Grafomán
 
Hsz: 2508
Csatlakozott: 2009. ápr. 19., vas. 0:00

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: smanag » 2012. máj. 12., szomb. 10:57

Az kaliforniai nyers datolya.Nekunk elerhetetlen. Datolyat 1 szer eszem szombaton 40- 50 dkg Bio az olcsobb. De ilyenkor az eper es cserko belepesekor mar nem igen veszek nem kell. Olajos mag es aszalvany barmiben legyen az muzli nem igazan jo. HA esszuk , csak keveset.
Bar nem ertem minek kell egyutt enni nert az emesztest lassait, hatekonysagot csokkent. Suly. Kovetkezot kell roviden megfogalmazva megerteni. nyersezunk tisztan kovetkezwtesen. Egyre jobban nyersezunk szunteln es
Avatar
smanag
Grafomán
 
Hsz: 3292
Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 0:00
Tartózkodási hely: Szentendre mellett

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: smanag » 2012. máj. 12., szomb. 11:05

Benan irok most mert mobilrol megy. szuntwlen es kovetkezetesen fejlodunk. nyavajgunk es bizonytalanok vahyunk majd a kovetkezetes presszios akaratban a test fejet hajt kitartasunknak es eljon az aratas idoszaka. testunk a sok zold ver es gyomik edes nedve megneveli es elkezd dolgozni es hatni az ajaratunk.diadalat. erezzuk azt kikerekedunk brutalis gorilla oseronk feleled a csi aramlasa niagara mereture duzzad es a test elkezd ugy mukodni amirol nem is hittuk ilyrn hatekonysag letezik. Valos testi lelki mely harmoniat erzunk es erezzuk a legyozhetetlenseg diadalat mely erzes neve vibrantsag ami valamwnnyi leny legmagasabb rendu letezese amit csak es kizarolag a helyes nyers testbiol.taplalkozas ad meg.nincs masut.
Avatar
smanag
Grafomán
 
Hsz: 3292
Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 0:00
Tartózkodási hely: Szentendre mellett

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: smanag » 2012. máj. 12., szomb. 11:09

Sok sok sok sok sok zold ver es gyumik. es atmenetben csiramagok buzafule stdalak. es omlanak majd a f
Avatar
smanag
Grafomán
 
Hsz: 3292
Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 0:00
Tartózkodási hely: Szentendre mellett

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: smanag » 2012. máj. 12., szomb. 11:13

Aktiv sport fontos. 10 km hegyre fel futas. teljesitmenytura. huzodzkodas power joga.Nem cirogatva hanem a fokozatos leterheles elven. Ha a testet a 811 en epitjuk meg fizikalisan akkor brutalisan eros gorilla testunk lesz.
Avatar
smanag
Grafomán
 
Hsz: 3292
Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 0:00
Tartózkodási hely: Szentendre mellett

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: smanag » 2012. máj. 12., szomb. 11:24

A 811 en toka epul az all alatt es uszogumi a hasra ugynugy mint az egeszsegtelen barmilyen etrendeb ha nincs osszhangnban a kaloriabevitel es mozgas.Persze ez egeszseges raktat mely semmilyen betegseget nem ad tudniillik az egeszsegtelen tobblet az immobil mereg a jo tartalek meg a mobilizalhato enwrgia futesre elwtfolyamatra sportra barmire ami energiat igenyel. kovetkwzetes hosszu ideig fenntartott helyes etrend es mozgas egyuttese megneveli a testet es idealizalja a testsulyt.
Avatar
smanag
Grafomán
 
Hsz: 3292
Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 0:00
Tartózkodási hely: Szentendre mellett

Re: 80/10/10

HozzászólásSzerző: Stoner » 2012. máj. 12., szomb. 11:30

Szia Iván!
Én is tudom, hogy nem kell kétségbe esni. Az erőm, mint a bivalynak, de nem vagyok olyan hasas. Talán a szarvam se akkora...Igaz, hogy elég sokat gázolok a vízben, és még makacs is vagyok. Néha fejjel megyek a
f/(hivat)alnak...
Igen. Datolya? Fél kiló? Hm. Ettől tényleg lehet vastagodni. Most már egyébként mindegy, mennyit eszem az édes gyümölcsökből. Szegény testem aszongya: "Nem számít, mi, csak sok legyen...!" Egyelőre még nem merem megpróbálni a böjt sokkot, hogy attól többet tartson vissza a test, mert viszont kevesebb energiát enged ki. Arra szükségem van. De talán, ha ilyen tartalmas gyümölcsöket ennék, biztosan látszana is rajtam. Aztán, a vesém is kivisz mindent, ami már nem kell. Beállt a sok és gyors működésre, mivel rendszeresen jön az anyag. Azt rögtön megérzem, ha elfogy a víz, mert elkezd csiklandozni a torkom. A természetben többször majdnem hányingerig köhögtem, ha valamit megrágcsálok. Biztosan poros, vagy túl aromás. De aztán el is múlik. Nem hiszem, hogy allergia volna, csak egyszerű reakció. Tulajdonképpen nagyon érzékeny lettem, pont mint egy állat... Azt is szoktam mondani, ha kérdik, hogy vagyok. - Mint az állat...
De még mindig azt mondom, hogy a test keresi a módját, hogyan erősödjön meg, és bízom benne, a végén sikerrel jár. A magok és az aszalványok kiviszik a vizet, és lassítják az emésztést. Ezen kívül az aszalványokhoz olajat is szoktak tenni, hogy ne penészedjen és ne keményedjen meg. Mostanában mellőzöm őket. Régebben sok mazsolát ettem. Hát, nem tudom, megérné-e megint enni? Az olcsó, biztosan valamilyen koszt is tartalmaz. A dióról is leálltam, mert azt vettem észre, hogy árt az ízületeimnek, pedig sok benne az omega3, de biztosan több az omega6. Ha nem fogyasztok ilyeneket, akkor a csontjaim nem fájnak. Emellett nem tudom, mikor egyem a diót, mert a salátában igazából nem eléggé tart, mert a zöldek gyorsan átmennek a rendszeren. A mag és aszalvány megszokott, de nem jó, ezt már kitapasztaltam. Omega3 miatt csak a repceolajat fogyasztom, de igen keveset. msot fél 11-kor ettem egy extra paradicsomot spárgával pirosretekkel, zöldhagymával, kakukkfűvel, édespaprikával, fokhagymával, meg egy kis olajjal. Nem mondom, jó volt. A paradicsom minden formában jó, de a nagy saláta főétkezés előtt eszem csak, nem benne. Mint mondtam, az enzimeket blokkolja a savassága. A gyümölcs is ezért rossz a kobakosokkal, pl.

A reggeli italt viszont mostanában csak az Omniblenddel csinálom. Teszek bele útifüvet, gyermekláncfüvet, egy csomó spenótot, és kevés desztvizet+ 5-6 banánt. A banán még mindig baromi drága. A napokban kaptam ingyen starkingot, meg boschkobak körtét, jó éretten. Azt is tettem bele, és tök jó volt. Ez így elég sűrű, mivel a rostokat nem fogom vissza, de nem ront rajta. Teljesen simára tudom turmixolni. Amit sokan nem vesznek komolyan, hogy a gép csatlakozó kerekeit rendszeresn zsírozzák és ne mossák el az alját! Így a kerekek nem kopnak annyira. Nekem még szuperál, 4-ik éve, pedig minden nap használom. Istvánnak már bekrepált, de sikerült kicserélnie golyóscsapágyasra. Lehet, hogy az enyém is olyan, még nem szedtem szét.
Stoner
Grafomán
 
Hsz: 1218
Csatlakozott: 2005. jan. 7., pén. 1:00

ElőzőKövetkező

Vissza: 80/10/10

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég

cron