Nyersevő hölgyek "tapasztalatai"

Élő, növényi táplálékok, melyek hőkezeléstől mentesek.

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. ápr. 17., vas. 19:49

:D
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00


HozzászólásSzerző: flower » 2005. jún. 6., hétf. 10:56

http://www.veganhealth.org/articles/cooking#bvc
érdekes angol link a nyersevésről...
Avatar
flower
Grafomán
 
Hsz: 786
Csatlakozott: 2004. okt. 4., hétf. 0:00

Hahó nyersevő hölgyek!

HozzászólásSzerző: Stoner » 2009. nov. 14., szomb. 18:42

Üdv Annácska!
De rég láttalak!
Túl régen.
Szépüljenek a nyersevő hölgyek (is)!
Mi van veled?
Stoner
Grafomán
 
Hsz: 1218
Csatlakozott: 2005. jan. 7., pén. 1:00

Női dolgok

HozzászólásSzerző: Stoner » 2009. nov. 14., szomb. 18:55

Látom tényleg hölgyek között vagyok.
Korábban már írtam az Egészség-receptekben a menszeszről és a mérgeződés szintjéről, valamint a tisztulásról, és a menszesz megszűnéséről. A hölgyek ezt eléggé kétkedve, sőt gyakran ellenségesen fogadják. Ugyanakkor a vérzés elmaradása nem okozhat fogamzásképtelenséget, ha egyébként megfelelő a zöldek választéka és mennyisége. Ismerek olyan hölgyet, akinek a zöldevés megszüntette a menszeszét, de nem tudok róla, hogy milyen egyéb következménye lett volna.
Aki házasságban él és gyereketeket szeretne, ne féljen nyersen étkezni, csak a testsúlyát tartsa karban. Ezt nem a főtt ételek, hanem a megfelelő választékú zöldek és kevés olajos mag (vércsoportos egyezés?!) fogyasztásával, vagy ezen túl sok gyümölccsel lehet elérni.
A feleségem mostanában kifejezetten töményen izmos, mivel gyógymasszőrként dolgozik, és ugyanazt eszi, mint én, sőt "női" mennyiségben, vagyis jóval kevesebb salátazöldséget nálam. Most a napi adagom 1 kg körüli főétkezésre. Ő ennek csupán harmadát, ha fogyasztja. Én most 60-62 kilót nyomok, ő viszont kb 50 kilót. Ő jóval több gyümölcsöt tud fogyasztani, sőt gyakran egész nap azt eszi.
Ha a nyerskosztos külföldi oldalakat lapozzátok, mindenhol azt lehet olvasni, hogy a menszesz elmaradása nem jelent automatikusan fogamzásképtelenséget. Vagyis a megfelelő fogamzásgátlásra ilyenkor is szükség van, aki úgy gondolja.
Stoner
Grafomán
 
Hsz: 1218
Csatlakozott: 2005. jan. 7., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: sda » 2010. máj. 31., hétf. 10:09

Sziasztok!

Jablko, meg tudnád adni a cikket amit eredetileg felraktál ide, mert nincs már ott az oldalon?
Érdekes, mikor 2 éve leálltam a cukorról, fehér lisztről, finomitott kajákról, akkor 3 hónapig elmaradt a menszeszem, aztán picit megjött, aztán megint vagy 3 hónapig semmi. Kicsit stresszes voltam emiatt, mert éppen eldöntöttük, hogy babát szeretnénk. Amint megint menstruáltam (rövid ideig:), rögtön várandós lettem:)
Most 9 hónapos a babánk, szopizik ezerrel, menszesz sehol, nem mintha hiányozna.
Eddig kicsit aggasztott, mert szeretnénk tesót és eddig úgy tudtam, hogy kéne menstruálnom ehhez. Persze ez még nem aktuális, de kb fél év múlva már az lehet.
Valami tapasztalat ez ügyben?
Ja amúgy nyersen eszünk, még néha tk tönkölykenyér házilag.

Üdv
Avatar
sda
Inkább olvas
 
Hsz: 16
Csatlakozott: 2010. máj. 29., szomb. 0:00

Előző

Vissza: Élő, nyers étel

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron