Gazdikeresők

Állatvédelelm, akciók, tüntetések - Állatkinzás, állatok jogai - Vegetáriánus állatetetés

Gazdikeres

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. máj. 22., hétf. 21:24

Gondolom elfér itt egy ilyen is.
Aki tudja, adja tovább.
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00


HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. máj. 22., hétf. 21:25

Szolgálati közlemény!!!
Kérem a segítségét ennek a tündér kiskutyának gazdi keresésben.Szeretném ha nem kerülne menhelyre.Sajnos az ismerősöm már nem tudja tovább tartani , mert ő már a harmadik kutya lenne.
Ennek a kutyusnak az apja fajtatiszta németjuhász az anyja németjuhász keverék.Kb. 3 hónapos lesz.Ingyen el lehetne vinni.
Már most is szófogadó.Okos kutyust lehetne belőle nevelni.

Előre is köszönöm a segítségét.
Érdeklődni megadom a tulaj nevét és tel.számát.
Török Albertné
2030.Érd. Mogyorófa u.5.
Tel: 06-70-532-3221

http://gallery.site.hu/d/730941-1/Kutyi2.JPG
http://gallery.site.hu/d/730939-1/Kutyi.JPG
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

veget

HozzászólásSzerző: sedit » 2006. jún. 15., csüt. 14:10

A hirdetés rovatba is elküldtem - de csak biotermény kategória van...
Szeretnék jó gazdát találni 6 (vagyis 5 - egy már elkelt) kiskutyának.
Vegetáriánus vagyok, a kutyáim is vega kaját kapnak- ideális esetben az új gazdájuk is vegetáriánus lenne. De nem feltétel - csak szeresse, gondoskodjon róla, foglalkozzon vele, ne kösse láncra stb.
Júni 24 után (7 hetesen) oltva, féregtelenítve mehetnek új otthonukba.
Nagyon aranyosak, szívem szerint megtartanám őket - de ennyi kutyát nem győzök. (Van 3 nagy, meg Egérke, egy tacsi szerű kutya is úgy döntött, hogy itt lakik...)
Szóval kérek mindenkit, hogy terjessze ismerősei körében a hírt, ill. ha szeretne egy kiskutyát jelentkezzen.
Email: santhae@gmail.com
Tel: 20 207 3931
Avatar
sedit
Néha írogat
 
Hsz: 20
Csatlakozott: 2006. jún. 15., csüt. 0:00

Re: veget

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. jún. 15., csüt. 16:44

Tudnál róluk képet csinálni?
Úgy esélyesebb hogy gazdit találnak.

sedit írta:A hirdetés rovatba is elküldtem - de csak biotermény kategória van...
Szeretnék jó gazdát találni 6 (vagyis 5 - egy már elkelt) kiskutyának.
Vegetáriánus vagyok, a kutyáim is vega kaját kapnak- ideális esetben az új gazdájuk is vegetáriánus lenne. De nem feltétel - csak szeresse, gondoskodjon róla, foglalkozzon vele, ne kösse láncra stb.
Júni 24 után (7 hetesen) oltva, féregtelenítve mehetnek új otthonukba.
Nagyon aranyosak, szívem szerint megtartanám őket - de ennyi kutyát nem győzök. (Van 3 nagy, meg Egérke, egy tacsi szerű kutya is úgy döntött, hogy itt lakik...)
Szóval kérek mindenkit, hogy terjessze ismerősei körében a hírt, ill. ha szeretne egy kiskutyát jelentkezzen.
Email: santhae@gmail.com
Tel: 20 207 3931
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. jún. 16., pén. 7:58

Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

Veget

HozzászólásSzerző: sedit » 2006. jún. 18., vas. 8:34

Tudnál róluk képet csinálni?
Úgy esélyesebb hogy gazdit találnak.

sedit írta:
A hirdetés rovatba is elküldtem - de csak biotermény kategória van...
Szeretnék jó gazdát találni 6 (vagyis 5 - egy már elkelt) kiskutyának.
Vegetáriánus vagyok, a kutyáim is vega kaját kapnak- ideális esetben az új gazdájuk is vegetáriánus lenne. De nem feltétel - csak szeresse, gondoskodjon róla, foglalkozzon vele, ne kösse láncra stb.
Júni 24 után (7 hetesen) oltva, féregtelenítve mehetnek új otthonukba.
Nagyon aranyosak, szívem szerint megtartanám őket - de ennyi kutyát nem győzök. (Van 3 nagy, meg Egérke, egy tacsi szerű kutya is úgy döntött, hogy itt lakik...)
Szóval kérek mindenkit, hogy terjessze ismerősei körében a hírt, ill. ha szeretne egy kiskutyát jelentkezzen.
Email: santhae@gmail.com
Tel: 20 207 3931

Ezen a linken van fotó, 3 hetesek rajt:
http://www.gazditkeresek.hu/figyelem.ph ... ont_kereso
Avatar
sedit
Néha írogat
 
Hsz: 20
Csatlakozott: 2006. jún. 15., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. jún. 18., vas. 19:43

Köszi!
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. jún. 19., hétf. 21:18

SOS ideiglenes gazdiját keresi egy menhelyről kihozott, nagytestű, 1-2 éves kan kutyus.
Nagyon félénk, de barátságos, szelíd kutyus, aki nagyon várja igazi szerető gazdiját.
Sok türelem és idő kell hozzá!
Ha bárki tud segíteni, akár anyagilag is (ideiglenesen panzióba megy, ami pénzbe kerül), írjon nekem vagy hívjon.
Tel.: (20) 218-9242
E-mail: gega@freestart.hu

Köszi!

http://www.kepfeltoltes.hu/060618/DSCN2 ... es.hu_.jpg
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. jún. 27., kedd 15:32

Ginger 4,5 hónapos golden retriver szerű kislány kutya. Oltva, féregtelenítve, fürdetve, bolhátlanítva van. Nagyobb testű és közepes szőrű lesz nagylány korában. Lakásban és kertben is szeret lenni, más kutyákkal, gyerekkel kifejezetten jól kijön, szereti őket. Családba, másik kutya mellé is ajánlott, cicához is, mivel kölyök hozzá szoktatható.
Nagyon tanulékony már: szobatiszta, aportíroz, pórázon és szabadon is szépen sétál, hallgat a nevére, elsőre jön hívásra, őrzi a házat. Természetre egy végtelenül ragaszkodó, szeretet éhes, megbízható, játékos, kedves, simulékony, barátságos, hálás kis lény.
Nagyon várja szerető gazdiját!!
Érdeklődni: Mazács Ági
Telefon:06/30 202-8814 vagy 268-8408

http://kepfeltoltes.hu/060627/SP_A0136_ ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060627/SP_A0142_ ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060627/SP_A0143_ ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/060627/SP_A0145_ ... es.hu_.jpg
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2006. jún. 28., szer. 11:30

Aki tud, segítsen légyszi!

Egy fekete 1,5 éves csacsi lány megmentésében kérünk szépen segítséget!
A kedves tulajdonosok le szeretnék vágni, de 30 ezer forint fejében engedik elvinni.
(múlt héten még 70e volt)

Helye van már, csak a pénz összedobásában és szállításban van szükség segítségre!

tel: Legendi Jutka 30 447 64 92
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2008. feb. 24., vas. 7:13

Iwiw-en kaptam az üzenetet.

nem hívtam fel a telefonszámot, s tény, eg ypanellakásban hely sincs egy lónak sem

:cry:

Kedves!

Kérést kaptam, és a szívem szakad meg ezekért az ártatlan, kedves lóvakért.

Segítség! A Tata melletti Dióspusztán gazdára vár 30 ló, akik - ha nem tudják őket eladni- vágóhídra kerülnek. Valamennyien angol telivérek, különböző képzettségi szinttel.Nagyon jutányos áron lehet megvásárolni őket! Egyikük, Génbank, különösen kedves, szelíd, barátságos, kifejezetten kezdő lovasnak ajánlott, 7 éves telivér.

Adjátok át az üzenetet lóbarát ismerőseiteknek is, talán valakit érdekel. És a lovak megmenekülnek...

Köszi a segítséget
Zsámpár Rózsa 36/70-258-2741

Kérlek, hogy tedd meg ami emberileg lehetséges!!!


Szeretettel felétek: Írisz
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2008. feb. 24., vas. 20:13

Ez szerencsére kamu.

nawesh írta:Iwiw-en kaptam az üzenetet.

nem hívtam fel a telefonszámot, s tény, eg ypanellakásban hely sincs egy lónak sem

:cry:

Kedves!

Kérést kaptam, és a szívem szakad meg ezekért az ártatlan, kedves lóvakért.

Segítség! A Tata melletti Dióspusztán gazdára vár 30 ló, akik - ha nem tudják őket eladni- vágóhídra kerülnek. Valamennyien angol telivérek, különböző képzettségi szinttel.Nagyon jutányos áron lehet megvásárolni őket! Egyikük, Génbank, különösen kedves, szelíd, barátságos, kifejezetten kezdő lovasnak ajánlott, 7 éves telivér.

Adjátok át az üzenetet lóbarát ismerőseiteknek is, talán valakit érdekel. És a lovak megmenekülnek...

Köszi a segítséget
Zsámpár Rózsa 36/70-258-2741

Kérlek, hogy tedd meg ami emberileg lehetséges!!!


Szeretettel felétek: Írisz
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2008. feb. 25., hétf. 12:59

szia gega4

Kamu? Akkor nem szerencsére!!!

Mert szégyen, ha valaki kamu üzeneteket klődőz fel a netre (persze én sem ellenőriztem a forrást), de egyre több tapasztalatot szerzek :oops:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: giyandeva » 2008. feb. 26., kedd 10:05

A hamis hír - rémhír - terjesztése hasonló a pletykához, legalábbis a kommunikáció elmélet szerint.
Az interneten rengeteg "elaltatás előtt álló állat, súlyos sérülés, betegség miatt operációra váró gyermek, vagy vérdonor" keresése kering. 99,99% -uk HAMIS.

A valódi segítségkérő levelek névre szólnak, de legalább a továbbküldő hozzáfű egy kommentet, hogy igen, xy távoli rokonom, barátom segítségre szorul. Az ilyen spamek kivédésére mindíg kérdezzük meg az információ valóságtartamát akitől kaptuk - javasolja egy PC magazin -, és szerintem is így elejét lehet venni a rémhírek terjedésének. (és hogy a barátaink levelesládáját tele spameljük :)
Avatar
giyandeva
Grafomán
 
Hsz: 790
Csatlakozott: 2006. feb. 7., kedd 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásSzerző: Gega23 » 2008. feb. 27., szer. 11:41

Azért nem 99,99%-uk hamis.
Elég sok igaz belőlük, de akad elég sok fake is.

Én ezeket tudom ajánlani, mielőtt továbbküldünk valamit:
http://index.hu/tech/hoax/
http://yikes.tolna.net/hoax/

giyandeva írta:A hamis hír - rémhír - terjesztése hasonló a pletykához, legalábbis a kommunikáció elmélet szerint.
Az interneten rengeteg "elaltatás előtt álló állat, súlyos sérülés, betegség miatt operációra váró gyermek, vagy vérdonor" keresése kering. 99,99% -uk HAMIS.

A valódi segítségkérő levelek névre szólnak, de legalább a továbbküldő hozzáfű egy kommentet, hogy igen, xy távoli rokonom, barátom segítségre szorul. Az ilyen spamek kivédésére mindíg kérdezzük meg az információ valóságtartamát akitől kaptuk - javasolja egy PC magazin -, és szerintem is így elejét lehet venni a rémhírek terjedésének. (és hogy a barátaink levelesládáját tele spameljük :)
Gega23
Grafomán
 
Hsz: 706
Csatlakozott: 2005. okt. 30., vas. 0:00

Következő

Vissza: Állati jogok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég

cron