Új rovat a Kanál forradalma műsorban.

A Civil Rádió vegetáriánus műsorának találkahelye.

Új rovat a Kanál forradalma műsorban.

HozzászólásSzerző: Boldogsag » 2015. szept. 27., vas. 9:03

Kedves - Kanál forradalma - műsor hallgatói!

Örömmel ismertetem veletek, hogy egy új recept rovattal bővül a műsor. - természetesen egy új segítővel. Sztupák Szonjának hívják és nagyon lelkes a műsor eszmeiségei iránt. Recept rovata az eddigi sémához igazodva - havi rendszerességgel jelentkezik. Ki ö, és mi az életszemlélete megismerhetitek a bemutatkozásából.

Sztupák Szonja vagyok. Születésem óta, azaz 26 éve vagyok vegetáriánus. Az egészséges életmód iránti érdeklődés, az alkotás mindig is jelen volt az életemben. A konyha gyerekkorom óta központi szerepet tölt be a mindennapjaimban. A hosszas vegetáriánus létet pár hónapja a vegán életmód váltotta fel. Amióta tönkrement a sparhelt, azóta nyers vegán étrenden élek.Természetesen ez csak vicc volt, valójában azért fogyasztok javarészt hőkezeletlen ételeket, tortákat és desszerteket, mert ezek nyújtják a maximumot számomra. Személy szerint azt tapasztalom, hogy az étkezés nagymértékben befolyásolja a hangulatomat, a közérzetemet, energiaszintemet, álló- és teljesítőképességemet egyaránt. Ép testben ép lélek, kívánom, hogy mindenki tapasztalja meg. Ebben szeretnék egyszerűen elkészíthető, de mégis különleges receptekkel hozzájárulni a rovatban. Bemutatni, hogy tisztán élni milyen fantasztikus érzés, és milyen egyszerű!

12006175_872425402795056_7278225150956177521_n.jpg
Avatar
Boldogsag
Grafomán
 
Hsz: 1064
Csatlakozott: 2005. ápr. 21., csüt. 0:00


Vissza: Kanál forradalma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég

cron