Segítség a dohányzásról leszokásban

A vegetáriánus lét előnyei - egészségmegőrzés, prevenció - betegségek okai és megoldásai

Segítség a dohányzásról leszokásban

HozzászólásSzerző: akralgob » 2011. okt. 31., hétf. 16:54

Dátum: 2007. január 04. csütörtök, 08:00 Küldte: akralgob

Nem akarok én senkinek semmi rosszat. Csak leírom a saját történetemet. Kicsit humorosabban, mint ahogy átéltem.

Nem voltam masszív dohányos, de valahogy csak nem sikerült leszoknom. Történt egyszer, szép tavaszi napon, túl a vizsgaidőszakon, amikor már bátran lebetegedhet az átlag egyetemista, hogy alaposan megfáztam. De semmi baj, jött a kamilla-csipkebogyótea. Nem használt. Köhögtem de veszettmód. Csak orvoshoz nem mentem. Alapelv nálam, hogy orvoshoz akkor megyek, amikor már visznek. Már jó két hete köhécseltem, mire anyukám rámszólt, hogy őt már zavarja. Nagyon bíztató volt az orvos, azt mondta, még két-három hét és elmúlik. Nem múlt el. Szemeztem egyet a röntgengéppel is, tüdőgyulladás-gyanúval. Aztán még úgy fájt az oldalam két hónapig, hogy mozdulni sen tudtam. Emellé jött, hogy a levegővétel sem volt könnyű. Nem hogy még a dohányzás! Hát ez alatt a pár hónap alatt nem gyújtottam rá. Utána pedig nem is kívántam. Nem kívánok én senkinek semmi rosszat, csak leírtam, hogy rosszabb esetben így is le lehet szokni a dohányzásról.
Avatar
akralgob
Írogat
 
Hsz: 116
Csatlakozott: 2006. dec. 1., pén. 1:00
Tartózkodási hely: Székesfehérvár


Vissza: Egészség

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég

cron