Testápolás

A vegetáriánus lét előnyei - egészségmegőrzés, prevenció - betegségek okai és megoldásai

Re: Testápolás

HozzászólásSzerző: t.zsuzs » 2016. okt. 13., csüt. 14:23

Száraz bőrömre használom, de egyre jobban megtetszett, így olvasgattam az összetevőket és a hatásokat, csak javasolni tudom. Összetevők között olyanok szerepelnek, mint körömvirágolaj,levendulaolaj, rozmaringolaj és kamillaolaj. Így gyulladás csökkentő, bőrkondícionáló, és nyugtató hatása is ismert, a hidratálás mellett.
t.zsuzs
 
Hsz: 1
Csatlakozott: 2016. okt. 13., csüt. 14:21


Re: Testápolás

HozzászólásSzerző: Medszter » 2016. okt. 21., pén. 11:11

Gyöngy patikában végre ráleltem a Bio-Oilra. Már egy ideje kerestem, mert ajándékba kaptam régebben, és megtetszett. Olaj miatt tovább tudom masszírozgatni vele a bőröm, mint egy sima krémmel, finom az illata, és finom puha tőle a bőröm.
Medszter
 
Hsz: 1
Csatlakozott: 2016. okt. 21., pén. 11:10

Re: Testápolás

HozzászólásSzerző: Klau » 2016. okt. 27., csüt. 12:41

Hello
Mi is kipróbáltuk a Biooil-t, én a striáimra vettem korábban, de aztán hallottam, hogy van aki bárányhimlő okozta hegekre is ezt használja. Így a lányom is szokta kenegetni magát, mert sajnos maradt rajta néhány apróbb heg, amiket elkaparhatott még a bhimlő idején.
Ez esténként már közös program. Öröm az ürömben. :)
Klau
 
Hsz: 1
Csatlakozott: 2016. okt. 27., csüt. 12:40

Re: Testápolás

HozzászólásSzerző: Szeky » 2016. nov. 9., szer. 12:00

Használom napi rendszerességgel, mert úgy érzem a bőröm meghálálja ha foglalkozok vele. Szépen kisimul, puha és jó illatú lesz. Ennek ellenére valóban alig fogy a tubusból, hiszen nem kell sokat felvinni belőle a bőrre.
Szeky
 
Hsz: 1
Csatlakozott: 2016. nov. 9., szer. 11:59

Re: Testápolás

HozzászólásSzerző: Tusi » 2016. nov. 16., szer. 12:02

Mi fürdőolajként is használjuk, könnyen szétoszlik a vízben. Nyugtatja és rugalmassá válik a bőr tőle. Viszont csak keveset érdemes rakni a vízbe. Már az illata is kellemes, nyugtató érzés.
Tusi
 
Hsz: 1
Csatlakozott: 2016. nov. 16., szer. 12:01

Re: Testápolás

HozzászólásSzerző: Hararka » 2016. nov. 24., csüt. 18:22

Lehet használni hidratálóként, hegek kezelésére, megelőzésére, száraz bőrre. Sokoldalú termék.
Hararka
 
Hsz: 1
Csatlakozott: 2016. nov. 24., csüt. 18:10

Re: Testápolás

HozzászólásSzerző: Claura » 2016. nov. 29., kedd 12:11

Nagyon érzékeny a bőröm, de szerencsére a Biooil-t bírja. Így ezt használom hidratálásra és testápolásra. Arcomon is használom, persze óvatosan, hogy a szemembe ne kerüljön, de nagyon szép tőle a bőröm. Bátran ajánlom.
Claura
 
Hsz: 1
Csatlakozott: 2016. nov. 29., kedd 12:10

Re: Testápolás

HozzászólásSzerző: Mathesz » 2016. dec. 9., pén. 11:49

Osztálykiránduláson járt a lányom a nyáron, ahol kitalálták a barátnőkkel, hogy hennát rakatnak magukra. Sajnos az érzékeny bőre nem túl jól reagált rá, és bepirosodott, mintha megégett volna. Normál esetben csak én használom a biooilt, de mikor hazajött, és panaszkodott, (bár egyből nem merte elmondani) elkezdte ő is használni. Kellemesen nyugtatta és és 3 havi használat után nap alatt szinte el is tűntek a hegek.
Mathesz
 
Hsz: 1
Csatlakozott: 2016. dec. 9., pén. 11:49

Előző

Vissza: Egészség

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron