Üvegház-télikert

Biogazdálkodók tapasztalatai, bioházak, biofalu

Üvegház-télikert

HozzászólásSzerző: Stoner » 2005. márc. 24., csüt. 9:03

Évek óta kísérletezem azzal, hogy egy völgyben, két épület között valamilyen növényházat készítsek. Először műanyagcsövekből íves fóliasátrtat építettem, majd ez alá, télire egy kisebb üvegházat. Hoztam egy csomó bontott ablakot keret nélkül, hogy majd abból építem meg az üvegházamat. Azonban némi pénzhez jutottam, ezért ma már az üvegablakokra nincsen szükségem. Egy kedves ismerősömnek olcsón eladtam volna, de ő meggondolta magát. A tél elmúlt most már építkeznem kéne, de van egy csomó üvegablakom, amitől meg kéne szabadulnom. Kell a hely. Viszont vannak olyanok, akik most kezdik, és többet akarnak, mint egyszerű fóliasátor, de nincs pénzük polikarbonátra. Nekik ajánlanám fel az ablakaimat, három méretben: hosszúkás, keskeny ablak; négyzet alakú, a nagy ablak és a kettő közötti kicsit szélesebb, tömzsi ablak. Az én kis üvegházam egyszerű Bramac lécekből van felépítve. Ez így a legolcsóbb. Lehet ezeket a léceket egymáshoz rögzítve még erősebb vázat készíteni. Ez az egész nem jön ki többe, mint 60-70 ezer forint. És jöhetnek a palánták... Szóval sürgősen el kell adnom az ablakokat!! Várom az érdeklődőket az e-mail címemen! Minden ötletet, javaslatot, módszert szívesen átveszek gyakorlott üvegháztulajdonosoktól.
Stoner
Grafomán
 
Hsz: 1218
Csatlakozott: 2005. jan. 7., pén. 1:00


Vissza: Biokert - bioház

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron