Az oldalról

Fórumszabályzat. Fejlesztési ötletek, visszajelzések, problémák a veg.hu-val kapcsolatban

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. márc. 1., kedd 14:53

igen, ez tényleg jó, ennek ellenére mostanság nagyfokú passzivitást tapasztalok a fórumon. napok óta nem volt egy hozzászólás sem...
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00


HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. márc. 1., kedd 18:22

talán egy kis fáradtság vett erőt az embereken, de hamar kipihenik, azután újult erővel vetik bele magukat a csevegésbe, eszmecserébe, ...mindjárt adok is egy jó témát...
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. márc. 16., szer. 14:42

örömmel nézegetem nap mint nap a statisztikát, hogy egyre többen vagyunk :-) tegnap még csak 52-en, ma már 54-en!
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: Jablko » 2005. márc. 16., szer. 17:46

Lassan elérjük a 10 milliót. :)
Avatar
Jablko
Törzsvendég
 
Hsz: 222
Csatlakozott: 2005. márc. 9., szer. 1:00

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. márc. 17., csüt. 12:39

Szervusztok Fórumozók!

Először is köszönet az oldal "atyjának", hogy megteremtette a veg.hu-t, amit mi "élővé" teszünk. További népszerűséget kívánok a veg.hu-nak!

Jó dolog ám itt eszmét cserélni, mert ezt értelmesen lehet megcselekedni. Örömteli, hogy chat is rendekezésre áll, de a fórum is sok gondolat megosztására ad lehetőséget. Nagyon jó, hogy itt vagyunk! Jó kis ismeretségek, barátságok szövődhetnek itt...

...és egyre többen vagyunk, jó minőségben (mert ugye nem csak a mennyiség számít?) :)
...és hamarosan találkozunk.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
"Ha valaki meg tud győzni, hogy nem helyesen gondolkozom vagy cselekszem, akkor változtatni fogok rajta, mert én is az igazságot keresem. De az, aki kitart a butaság mellett, árt." - Marcus Aurelius

"Értelmes emberekkel a megegyezés reményében cserélünk eszmét..." - Nagy Bandó András
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. márc. 17., csüt. 18:24

ma már 56-an vagyunk! :-)
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. márc. 31., csüt. 2:34

lassú víz partot mos... hiszen még csak augusztus ót aműködik a veg.hu :wink: :wink:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: bolcs5 » 2005. ápr. 1., pén. 17:57

Nagyon jó az oldal, még csak most csatlakoztam, de már chatelek.
Tetszik, hogy ilyen interaktív!
én meg mindezt beírtam ide, hogy legyen végre egy hozzászólásom :D

Az origón az első 10-ben van a veg.hu a 'vegetáriánus' keresésre! csak így tovább! :wink:
bolcs5
 

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. ápr. 2., szomb. 6:10

Kedves bolcs5 :!:

Örülünk, hogy itt vagy :wink:
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. máj. 10., kedd 11:05

Szerintem sok jó régi cikk is van, amit érdemes lenne visszaforgatni, újra elővenni, így aki még nem olvasta, de aki olvasta is, újra elmélyíthetné az igazságát, feltehetőleg van neki. És talán aki olvasta már, az végre jönne csevegni, mert van hogy 8 tag van az oldalon, 10 általuk nem olvasott cikk, és inkább a rögzített szavakat választják az egyedi "élő szavak" helyett... Múltkor is egy órát vártam... ;) Amikor én meglátom, hogy valaki bent van a csevegőben, azonnal bemegyek...
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. máj. 15., vas. 18:53

ma elértük a századik tagunkat! üdvözlünk, Filomena! :D
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: Boldogsag » 2005. máj. 15., vas. 19:29

Hétvégén a rádió müsörban sokat beszétem erről az oldalról. Remélem növekedni fog ez a szám.
Avatar
Boldogsag
Grafomán
 
Hsz: 1064
Csatlakozott: 2005. ápr. 21., csüt. 0:00

HozzászólásSzerző: Norci » 2005. okt. 17., hétf. 16:27

most látom csak, hogy meghaladtuk a 200 tagot!!! erre akár ehetnénk is :D :D :D

viccet félretéve, szépen kérem a kibővült létszámú veg.hu közösséget, hogy aktivizálják magukat a fórumban és a cseten egyaránt. csak a magam nevében tudom mondani, hogy kíváncsi vagyok a többiekre, a tapasztalataikra, információikra, stb. osszák meg velünk, hátha tudunk egymásnak segíteni. hiszen ezért van a közösség, nemde? :D
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

HozzászólásSzerző: mandula » 2006. feb. 21., kedd 9:15

Most pedig már 300-an vagyunk! :D
Avatar
mandula
Törzsvendég
 
Hsz: 395
Csatlakozott: 2005. ápr. 1., pén. 0:00

HozzászólásSzerző: Norci » 2006. feb. 21., kedd 15:22

négy hónap alatt száz ember, az majdnem minden nap egy! rohamosan fejlődünk, csak igy tovább veg.hu! (azért én még mindig hiányolom az aktiv tagokat... :? bár ebben is fejlődést mutatunk :D )
Avatar
Norci
Grafomán
 
Hsz: 826
Csatlakozott: 2004. dec. 31., pén. 1:00

ElőzőKövetkező

Vissza: A veg.hu-ról

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron