Csírázó magvak

Természetes táplálkozás (mikor, meddig, mit, hányszor, hogyan, stb.)

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. jan. 12., szer. 18:02

Nyersen a zöldjét, szerintem. A babot meg lehet párolni. Vagy az egészet mindenestül. Én csak ez utóbbit csináltam. A napraforgó csírában is, zöld levélkében is fini, délben salátám az volt.
Mustármagom nyálkás lett. Inkább a kertbe zöldtrágyanövénynek (talajtakaró) alkalmazom.
Béke veletek!
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke


HozzászólásSzerző: Szilvi » 2005. márc. 8., kedd 20:48

Sziasztok!

Búzával próbálkoztam, sikerült, csak még a családom számára izletes ételeket nem tudok belőle készíteni!!! (hja, ezek a magyar ízek...) (nyersen, mert főzni megtudnám)
Egyébként a japán futóegereink is nagyon szeretik

beáztattam sós, pörkölt földimogyorót, hogy kissé sótlanabb legyen, és kezd csírázni!!!!! :D

vöröslencsét is beáztattam, de arról semmilyen leírást nem találtam

szilvi
Szilvi
Törzsvendég
 
Hsz: 239
Csatlakozott: 2004. szept. 9., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. márc. 9., szer. 11:19

Szia Szilvi!

Én a kenyérre szoktam tenni. Ezt még elbírja a rákent avokádó, és rászórt magyaros fűerek mellett. Fűszereim a majoranna és a pirospaprika őrlemény. Nagyon finom... Pálmavaj is jó szokott lenni avokádó helyett.

A pörkölt-sós (ez így elléggé életellenes párosítás) földimogyi (csír)áztatásos felélesztése örömhír füleimnek. És vajon az ízét megőrizte? :) Áztatott natur földimogyit már én is csináltam, fini is volt. Vetettem is cserépbe, szép kis növényke lett belőle, talán a kertben is kipróbálom, hiszen érdekes lehet a föld alatti termése...

A vöröslencsecsírát az "Élő ételek az egészségért" című könyv receptjei is írják, onnan vetted az ötletet?

Üdvözlet!
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2005. márc. 9., szer. 12:48

Szia Parsifal!

A vörös lencse úgy kezdődött, hogy nem volt otthon másmilyen :D (olvastam, hogy a lencse, és a babfélék csírája szabályozza a vércukrot) Kiváncsi vagyok, milyen, mert éjszaka áztattam, és reggel tettem az edénybe. Írtad, hogy napraforgó Neked sikerült, azt is éjszaka áztattam, reggel edénybe tettem, de még semmilyen jel nem mutatkozott rajta.

Tegnap néhány órán át áztattam a sós pörkölt földimogyorót, az íze nagyjából kiázott, megduzzadt, a csírácskák megjelentek. Aztán leturmixoltam búzacsírával :) így nem láthatom, meddig fejlődött volna...

további örömteli napot

szilvi
Szilvi
Törzsvendég
 
Hsz: 239
Csatlakozott: 2004. szept. 9., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. márc. 9., szer. 18:17

Heló!

A csírák nem mindig jelennek meg egy áztatás után. Pl. a nem pörkölt földimogyit napokig áztattam majd szárazban tartottam, mégsem lett szemmel látható kinövése. De az íze tutibb lett, és kellemesen ropogós. Ez ám az élő étek. :)

A nagy csíráztatások közben gondolkoztam azon, és kaptam ötletet, hogy búzán és napraforgón lehetne élni. :) Búzából lehet kenyér, vaj (a búzacsíra. ha összetöröd, mondjuk fokhagymapasszírozóval, vajszerű állagú lesz. Azután van még búzatej (csírából is, ...), búzafű. Napraforgó pedig saláta (cserépben nevelve), és olajos mag a la nature. Lehet napraforgótejfölt is gyártani. A lehetőségeknek csak a képzelet szab határt. De szép is ez a két ajándéka Föld Anyánknak!

Avokádóevés "maradéka" a nagy mag. Cserép földbe tettem, öntözgetem, és szép kis gyökeret növesztett. Ki tudja, talán szobanövény lesz belőle, vagy fa a kertben? :)
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2005. márc. 13., vas. 8:51

Szia Parsifal!

A napraforgó kicsírázott, nekem izlik, de egy kissé csípős.Neked is, vagy valamit rosszul csináltam?

A vörös lencsét ki kellett dobnom, néhány kicsírázott, de a többség megromlott. (gyönyörűen megduzzadtak, megjelentek a csírakezdemények és kész. eddig jutottak nagyrészt) Valamelyik angol fórumon olvastam, hogy ugyanúgy kell csíráztatni, mint a sima lencsét (de én még azt sem csináltam)

A boltban vett csíráztatni való köles meg sem mozdult, most kaptam hugoméktól bio hántolatlan kölest, azt kipróbálom. A sógorom biogazda, a búzát is tőlük kaptuk, és gyönyörűen csíráznak.

szilvi
Szilvi
Törzsvendég
 
Hsz: 239
Csatlakozott: 2004. szept. 9., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. márc. 17., csüt. 12:08

Szia Szilvi!

A napraforgót kétféleképpen bírom:
1. áztatva egy két napig, néha leöblítve, kellemes rágcsálnivaló (főétkezéshez), salátába való, vagy tésztára, kicsit édeskés, fini

2. cserép földbe az első leveleket nevelem, és az meg salátának szuper, jóízű; néha árulják is üzletekben a kész csírát

A hántolatlan (csíráztatni való) köles nekem jól csírázott, múlt évben még a kertbe is vetettem egy keveset, jól termett... :) madarak szerették.
Ezt is salátába lehet tenni, vagy a hántolt köleskása feljavítására, ahogy én is tettem. Jó ropogós, tuti nem lesz rossz a gyermek foga az ilyen étektől.

Vöröslencse nem ételem, a hagyományos lencsét csíráztatom, abból készül az étek, mint újévkor. Próbáltam nyersen is, de nem embernek való, esetleg nagyon erősen fűszerezve, vagy jól társítva. :)

A herék nekem nem pótolhatatlanok, meg drágácskák, de biztosan jó élelmek, ha tudod a "nyitjukat".

A búzacsíráztatásba ismét nagyon belelendültem, mert JÓ! :)

Jó csíráztatást!
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: parika » 2005. márc. 19., szomb. 4:48

sziasztok!
pont pár napja vettem én is egy csiráztató üveget...kaptam hozzá jó pár bio-magvakat, vagy hogy nevezzem öket.
azt hallottam, hogy pont a csiráztatásnál nagyon fontos, hogy ne legyen vegyszeres mert ugye nyersen esszük...
18-22 C között kéne csiráztatni.
közvetlen napfénytöl óvni kell mindenféle magvakat. sokszor kell lemosni és forgatni. minnél többször és alaposabban annál jobb.
ja, és lehet olcsóbban venni nem bio dolgokat, de ezek nem csiraképesek, vagy csak kicsit és ha tele vannak vegyszerrel többet árt mint segit!
leirok pár dolgot, ami nekem a használati utasításon volt.

brokkoli 1 evökanál, min 2szer naponta megmosni, 3-5 nap múlva ehetö, csiráztatás elött 6-8 órán keresztül áztatni kell.

bockshornklee-fogalmam sincs, mi ez magyarul...de ha tulcsirázik, akkor keserü lesz. másfél evökanál magvak, 2 szer naponta megmosni, 6-8 nap múlva ehetö, 5 órán keresztül kell áztatni csiráztatás elött.

lencse- másfél evökanál, mindig minimum 2szer egy nap megmosni a csiráztatás ideje alatt, 6-8 nap múlva fogysztható, 12 órán keresztül kell beáztatni

mungbab- másfél evökanál, 2 szer mosni, 4-5 nap múlva fogyasztható, 12 óra áztatás

retek- másfél evökanál mennyiség, 2szer mosni naponta, 3-5 nap múlva ehetö, 12 óra beáztatás.

kresse- nem kell beáztatni, minden második nap kell csak megmosni, 6-8 nap múlva fogyaszthtó.

rotklee- pirosklee? 1 evökanál, 2szer mosni naponta, 3-5 nap múlva fogyasztható, 6-8 óra áztatás csiráztatás elött.

búza- 3 evökanál, kétszer mosni naponta, 3-5 nap mulva ehetö, 12 óra áztatás csiráztatás elött


mi csak egyszer csináltunk egy kevertet, fitness keveréket, jó is lett.
de én is örülnék tippeknek!

sziasztok
parika
Avatar
parika
Törzsvendég
 
Hsz: 387
Csatlakozott: 2005. márc. 17., csüt. 1:00

must

HozzászólásSzerző: carolusmagnus » 2005. márc. 21., hétf. 19:09

:?: Üdv Mindenki!
Szeretném megkérdezni, hogy kinek s mint sikerült a csírázó mustármag megbűzhödését elkerülni? Eddig minden, amihez hozzáfogtam kicsírázott, semmivel semmi gondom nem volt, de a mustáral nem boldogulok. Szereném saját fejlesztésű mustáromat feldobni egy kis csírával - azt hallottam, kiváló ederményt ad még bolti mustáral is - de nem megy. Lehet, hogy eleve idétlen a kérdés: csíráztató tálon kívül vmilyen táptalajban nem érdemes? Tudom, hogy akkor felszív mindenfélét a talajból, de nincs valami efféle megoldás!? Minden segítséget köszönök!
Avatar
carolusmagnus
 
Hsz: 2
Csatlakozott: 2005. márc. 21., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. márc. 23., szer. 11:53

Szerintem vagy nagyon nagy párásságban kell csíráztatni (nem áztatni), vagy nagyon gyakran öblítgetni. Én is próbálkoztam vele, de már régebben és nem emlékezek. Viszont cserépben szép kis zöld hajtást produkál, fincsi mustáros ízű
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: carolusmagnus » 2005. márc. 29., kedd 20:44

Parsifal írta: Viszont cserépben szép kis zöld hajtást produkál, fincsi mustáros ízű


És a cserépbe milyen talajt tehetek?
Avatar
carolusmagnus
 
Hsz: 2
Csatlakozott: 2005. márc. 21., hétf. 1:00

HozzászólásSzerző: nawesh » 2005. márc. 30., szer. 2:25

Nem vagyok otthon csíratémában, de találtam eg ylinket:

http://www.elelmezesvezetok.hu/1999-03-12.htm
Nawesh"A világbéke a Te kezedben van" - Swami MaheshwaranandaJiJóga a mindennapi életben rendszer - Magyarországi Központ:www.joga.huJóga a Mindennapi Életben Egyesület - Szeged: www.yoga.szeged.hu
Avatar
nawesh
Grafomán
 
Hsz: 1619
Csatlakozott: 2004. szept. 20., hétf. 0:00
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. márc. 30., szer. 13:09

Lehetőleg saját, vagy ismerős kertjéből való tiszta földet, de ha nincs, akkor a virágföld is jó lehet.
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

HozzászólásSzerző: Brandyke » 2005. jún. 10., pén. 9:43

Parsifal írta:Áztatott natur földimogyit már én is csináltam, fini is volt. Vetettem is cserépbe, szép kis növényke lett belőle, talán a kertben is kipróbálom, hiszen érdekes lehet a föld alatti termése...


Hol lehet natur földimogyorót kapni? Izgatottan várom a kerti próba eredményét, megtennéd hogy beszámolsz a termésről? Köszi. :)
Avatar
Brandyke
Néha írogat
 
Hsz: 21
Csatlakozott: 2004. szept. 1., szer. 0:00

HozzászólásSzerző: Parsifal » 2005. jún. 10., pén. 10:07

A Naturfood, vagy a Biopont földimogyija, amelyik nincs pörkölve. Fehéres színű mag. Oké, lesz beszámoló a mogyitermesztésről ;)
Avatar
Parsifal
Grafomán
 
Hsz: 946
Csatlakozott: 2004. okt. 7., csüt. 0:00
Tartózkodási hely: Körösök vidéke

ElőzőKövetkező

Vissza: Táplálkozás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég

cron